Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek tiszta emlékei vannak a leszületése előtti időszakról?

Figyelt kérdés
Érdekel, milyen lehet az a hely, amelyet a "lélek otthonának" nevezünk - a hely, ahonnan elindulunk, hogy tapasztalatokat szerezzünk a fizikai világban, és ahová földi pályafutásunk befejeztével visszatérünk. Érdekel pl., hogy hogyan, és milyen szempontok szerint választódik ki a következő életünk, és hogy mennyi beleszólásunk van annak alakulásába.

2020. ápr. 24. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
13%
Nincs emlék. Emléket az agy tárol. Te nem lélek vagy, ami valamilyen módon behatárolható, hanem az életenergia, ami a testedet működteti.
2020. ápr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig vissza visszatért egy sejtelmes kép,hogy leszúrnak. Végül kiderült, hogy nem én voltam akit leszúrta k , nem is én tettem. Én csak végignéztem tehetetlenül.

Minél több életed van egyébként, annál jobban tudsz “emlékezni.”

Beleszólásom nem tudom mennyi lehetett.

2020. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!