Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ti emlékeztek olyasmire, hogy...

Ti emlékeztek olyasmire, hogy álmodtatok a beavatkozás közben? Vagy teljesen kiesett minden az altatás és az ébredés közbeni időszakról?

Figyelt kérdés
2019. okt. 9. 21:04
 1/8 anonim válasza:
Igen, 7 éves koromban volt műtétem, és gázzal altattak... Tulajdonképpen megálmodtam a műtét menetét. Persze gyerekfejjel.
2019. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm rózsaszín felhőkről álmodott. Bár szegénynek missed ab-ja volt, azt mondta ilyen nyugtató álma még soha nem volt.


Engem egyeb sebészi beavatkozás miatt altattak. Nem álmodtam. Rám tették a maszkot, a következő kép hogy ültetnek fel a műtőasztalon és kérdezik hogy érzem magam. A kettő között a valóságban 4 óra telt el.

2019. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abortuszom nem volt, viszont műtétem összesen 8, nem álmodtam egyik alkalommal sem, szerintem akkor nem lehet, mert nem normális alvásról van szó, esetleg bódításnál ez máshogyan van, abortusznál azt hiszem azt alkalmazzák.
2019. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is missed ab volt pár éve. Minden kiesett. Már a kórházi ágyon voltam amikor kezdtem az eszméletem visszanyerni, még ott volt a beteghordó, én meg a cipőm után sírtam és addig meg se nyugodtam amíg meg nem mutatta hogy megvan a cipőm. Gáz volt, szégyellem is utólag, de hát nem voltam még teljesen magamnál akkor.
2019. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, adott esetben is befejezetlen vetélésről van szó. Ha csak eszembe jut az altatás, már félek.

2019. okt. 9. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ne félj, nem lesz semmi gond. De aznap már ne egyél, inni is keveset, nekem is ezt tanácsolták, mert ébredéskor ha valaki olyan, érzékeny lehet a gyomra.
2019. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne felj az altatastol, eloszor is nem mely altatnak, legalabbis engem csak gazal altattak el es nem intubaltak. 40 perc volt az egesz , arra emlekszem hogy az arcomra teszik a maszkot es nagy feherseget lattam, volt egy olyan erzesem mintha a negy semmiben lennek es a masik pillanatba mar az altato orvosommal beszeltem. Rogton magamhoz terten, nem voltam zavart, ahogy felvittek a szobamba beszelgetem a ferjemmel es skypeon edesanyammal(kulfoldon elek)

Semmi rossz erzesem nem volt altatas alatt, sot ugy ereztem mintha 2 napot aludtam volna, az agyam kapott egy frissitest es fizikai fajdalmam sem volt a mutet miatt.

2019. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra emlékszem, h. beadják az injekciót, aztán meg hogy az ágyon vagyok már.
2019. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!