Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit gondolsz a reinkarnációról...

Mit gondolsz a reinkarnációról? Esetleg van amit szívesen megosztanál másokkal?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném megtudni hogy ki voltam előző életemben.

Különös vonzódásom van a spanyolok iránt,na ne érts félre,mármint maga a kultúra érdekel,a nyelv és minden ami spanyol,meg vagyok értük veszve.Álmom h kijussak Spanyolo.-ba.Mint később kiderült anyukám előző életében spanyol származású volt.Ez azért is érdekes mert most a jelenben nem jó a kapcsolatunk,olyannyira h nem tartjuk a kapcsolatot egyáltalán,ő másik városban is él.

Apai nagyapám kb 8-9 éve halt meg,halála előtti napon álmomban elbúcsúzott tőlem,majd reggel ezt elmesélve édesapámnak teljesen ledöbbent mert ő is ugyanazt álmodta aznap éjjel mint én.És ő nagyon elfogult ebbe a témába.Történet erre az esetre pár évre,hogy különös álmot láttam.Egy kisbabát ringattam a karomban,kisfiú volt.Egész kis csecsemő volt.Gügyörésztem neki stb,mire az megszólalt,idézem : " ne félj én vagyok a nagyapád,hamarosan visszatérek hozzád"

Azóta a szőr is feláll a hátamon mikor erre az álomra gondolok.De ennek is már vagy 5 éve.Nem félek tőle,mármint az álomtól,hittem és hiszem hogy ez igy lesz.Egy percig nem tántorodtam meg.Csak a napokban eszméltem rá,hogy anno mit álmodtam.Jelenleg babát várok,kisfiút.A doki azt mondta h hosszú lábbakkal rendelkezik...nos ez azért furcsa mert agyapám igen magas ember volt,és más senki sem a családban.


2010. aug. 4. 07:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Annak az esélye nagyon kicsi, hogy újra szülessen a családban.

De mindennek megvan az esélye, nem szabad semmilyen lehetőséget sem elvetni

.

Mindemellett úgy kell viselkedj a gyerek iránt, mint egy gyerek iránt (a gyereked iránt).

Szeresd és neveld őt.

Ő nem a nagyapád, hanem a gyermeked.

És a lelke előző életében tanult és tapasztalatokat nyert, viszont nem fog semmire sem emlékzeni.

A szereteten kívül ne kösse a nagyapádhoz. :)


Namaste

2010. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

lehet nem is ide tartozik és buta példa.

de a reinkarnációra tudnék egyet mondani.


két éve ősszel el kellett altatnunk a fajtiszta német juhászunkat!

mert már idős volt szegény!


decemberben úgy döntöttünk keresünk egy új kiskutyát!

nagy nehezen februárra találtunk egyet az interneten tőlünk 200 kilométerre egy tenyésztőnél!


a kiskutya kiköpött mása volt az elaltatott kutyánknak.

és ahogy egyre nő úgy a személyisége is ugyan olyan.

amikor ide hoztuk már teljesen otthonosan mozgott éjszaka nem nyavalygót stb...


tehát lehetséges a kutyáknál is a reinkarnáció?!

2010. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"..lehetséges a kutyáknál is a reinkarnáció?"

Gyere közelebb, csak halkan súgom, hogy a szkeptikusok ne hallják meg: Igen. És "később" is találkozhatsz a kedvenceiddel, ha akarsz, mert lelkileg ők is halhatatlanok.

2010. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ők nem szkeptikusok csak embereket akiknek a gondolataik nem szabadok!

ez azt jelenti nem látnak az orrokunk túlra:)

és nem is akarják tudomásul venni hogy a világ tele van érdekes emberileg felfoghatatlan dolgokkal

ők azok az emberek akik még sosem éltek át csodát!


amúgy szerintem egyértelmű, hogy ez a kutyus valaha a miénk volt és most ismét visszakaptuk :)

2010. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

az álomban dolgozzuk fel azokat az eseményeket, dolgokat, amik történek velünk és foglalkoztatatnak, nyilván ez történt veled is, aznap mikor ezt álmodtad, sokat gondolkodtál nagyapádról,

azt nem értem a spanyolos dolog hogy jön ide, meg anyukád


lehet, hogy a babád fog hasonlítani nagyapádra, ez nem reinkarnáció, hanem genetika, nálunk pl mindenkinek barna a szeme, kivétel a két nagyapámnak és nekem is kék lett, tuti nem reinkarnálódtam, mert egyik 2éves koromban halt meg(akinek a személyiségéből is sokat örököltem) másik még él

2010. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nyilván.....de az h lehet h édesapám is ugyanazt álmodta?

Mindegy,már meg is bántam h kiírtam a kérdést mert sok itt az elfogult...és mást nem tudtok csinálni csak leblamálni azt aki egy kicsit elrugaszkodik a földtől...

2010. aug. 7. 21:38
 17/19 anonim ***** válasza:
Olvasd el Thorwald Dethlefsen: Élet az élet után című könyvét.
2010. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi!ok
2010. aug. 11. 15:20
 19/19 anonim ***** válasza:

Hmm én előző életemben egy láma voltam:

[link] ott vok az egyik képen ;)

2010. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!