Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tegnap reggelre meghalt...

SZOTYEE8 kérdése:

Tegnap reggelre meghalt imádott kutyusom Gina. Albérletben lakom és itt is van egy kutyus aki tegnap óta körülöttem mászkál. Ahogy simogattam olyan érzésem támadt, hogy Gina lelke benne él tovább. Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból Ginának szólítottam és első két alkalommal fel is figyelt rá pedig bogárnak hívják. Az nap amikor Gina meghalt a munkahelyemen egy szív alakú víztócsára lettem figyelmes. Lehetséges,hogy így üzent nekem?

2020. okt. 3. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
"Egyik ajtót bezárja a másikat kinyitja" !
2020. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom a kutyádat. Ilyen veszteségeket nehezen dolgoz fel az ember, ezért hajlamosak vagyunk természetfeletti dolgokban reménykedni, ez azonban nem valóság. Dolgozd fel a kutyus halálát és élj a valóságban!
2020. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Jogos! Ne bolondulj meg
2020. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen
2020. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Igen nekem a cicám van így. Amióta anyukám munkahelyén kitettek ezt a gyönyörűséget mindkettő cicusom meghalt. Egyik 5 a masik 2 eves mindenféle külső jel nélkül. 1-en temettem a cicát 2.-án (még egy hete megbeszéltük hogy elvisszük orvoshoz ezt a szép kandúrt) el is mentünk a dokihoz és úgy volt visszük tovább a gazdijához. Nem akarok én semmi természetfeletti cuccba belebonyolódni de már akkor éreztem hogy itt marad mikor anyukám megkérdezte hogy el szeretném e kísérni az orvoshoz. Azóta Ez a második éjszakája nálunk. Nem tudom árulás e a régi macskáim felé vagy sem de a lelki fájdalmam enyhült amióta itt van.
2020. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én sem tudom És nem is értem, de az a lényeg hogy ne zárkózz be. Az állatok szeretete feltétel nélküli szóval csak legyél nyitott❤
2020. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha igazából, de tényleg igazából szeretted akkor üzent.

És érdemes ezekre a jelekre figyelni.

2020. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Az állatok megérzik az ember lelkiállapotát és reagálnak rá. Lehet még ott van körülötted a lakásban. Ami kutyusunk se távozott el azonnal teljesen, csak pár nappal később.
2020. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Grimfox ***** válasza:
88%
Sajnos nem igazán így működik a lelkek vándorlása. Ha a kutyák is reinkarnálódnak, amiről ugye annyit sem tudunk, mint az emberi reinkarnációról, akkor ők is nulláról kezdik, azaz egy kölyökkutyában esetleg megtalálhatod, de egy már élő kutyát nem fog megszállni a lelke. A kutya szerető lény, de nem képes bonyolult szimbólumokkal üzenni. Emellett sokkal könnyebben adják fel az élethez való ragaszkodásukat, mint mi, emberek. Sokkal természetesebben. Búcsúztasd békével, és szeretettel, ne akard marasztalni, nehogy fájdalmat okozz neki.
2020. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
"Gina lelke " Aha!!!!
2020. okt. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!