Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz hogy a hercegnő szindrómá...

Igaz hogy a hercegnő szindrómás lányok hercegnők voltak előző életükben?

Figyelt kérdés
Én hercegnő szindrómás vagyok és hercegnő voltam előző életemben.

2020. dec. 8. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Az meg mi?

Te találtad ki?

2020. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Én meg Napóleon
2020. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
szerintem valószínű
2020. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Istenem most komolyan vannak ilyen idióták
2020. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Grimfox ***** válasza:
91%

Egyszerű fejszámolással ki lehet deríteni, hogy nem. Körülbelül hány olyan hercegnő élhetett a múltban, és jelenleg hány ilyen szindrómás ember él? Az utóbbi milliós nagyságrend, a valódi hercegnők száma ennél alacsonyabb. Emellett a valódi hercegnők sosem voltak elkényeztetve, nem abban a pompában éltek, mint amit ma elképzel az átlag lány. A hercegnők gyakorlatilag eszközök voltak politikai célok elérésére. Nagyon ritkán, csak ha régensként, vagy királynőként uralkodtak jutottak valódi szerephez. Egyébként bábok voltak. A hercegnő szindróma egyszerűen a gyermeki ego eltorzítása túlzott elkényeztetéssel, helytelen neveléssel.

A reinkarnáció amúgy sem úgy működik, hogy ha valami voltál előző életedben, az leszel most is. Amit tettél előző életedben, az határozza meg, hogy most mi vagy. Elnyomott, szegénységben élő, az életét gyűlölt korlátok közt tengető embernél például van esély, hogy a mostani életében átbillenjen a ló túloldalára, és "hercegnő" legyen.

2020. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

hát de valahonnan csak jönnek a szokási mintázatok

simán lehet hogy a kérdezőnek igaza van, és valami korábbi életek megszokásai ezek

:)

2020. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyerekkorban kezelték úgy őket.
2020. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

igaz a buddhizmus is azt tanítja hogy nem kell foglalkozni azzal hogy mi volt

az a lényeg hogy most mi van

2020. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, utánaolvastam. Ez a szindróma nem azt jelenti, hogy hercegnő voltál, hanem hogy plázamaca vagy.
2020. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Lehetséges igen.

De lehet, hogy csak egyszerű nemesek voltak, és ha azt nézzük a világban azért voltak páran.

Én például varázsló voltam. Jelenleg is újra elkezdtem tanulni a szakmát.

2020. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!