Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy reinkarnációs...

Lehetséges, hogy reinkarnációs álom volt?

Figyelt kérdés

Újra ki kell írnom, mert a másik nem sikerült úgy, na mindegy, most leírom értelmesebben, akkor siettem az volt a baj.


Volt egy válogató, ahol a herceg kiválasztotta a hercegnőt, vagyis egy pár magának. Sok lány jelentkezett, én is ott voltam, azonban más testben voltam. 19. századi ruhát viseltem, a hajam is úgy volt megcsinálva, sötétbarna göndör hajam volt, de csak mesterségesen volt. Még annyit tudok h osztrák voltam, de azt már nem, hogy hol játszódott az álom, csak annyit, hogy külföldinek számítottam ott.

Én hazaakartam menni, már indultam is, de Gabriela Spanic (igen, a színésznő) megállított, mondta, hogy menjek be a terembe ahol a válogató van. Én azt gondoltam, hogy úgysem leszek a kiválasztott, ezért akartam elmenni. Végül bementem a terembe, ott volt a herceg is, aki mondta, hogy üljek be abba a székbe, mást nem. Kicsit féltem, de beültem, s egyszer csak a magasba emelkedett és valami izével lefogtak, ezért mozdulni sem tudtam. Tehát ez arra volt jó, hogy bemutassanak mindenkinek, mert volt nézőtér is, olyan volt mint egy stadion, csak vmivel kisebb és fedett. Én lettem a kiválasztott hercegnő és a levegőben voltam a széken ülve.

Szerintetek lehetséges, hogy az voltam előző életemben, akinek a bőrében benne voltam az álmomban?



2015. febr. 23. 14:26
1 2 3
 1/22 bollocks ***** válasza:
64%
Napasztmek.
2015. febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

Igen lehetséges, te voltál a hercegnő előzőéletedben ehhez kétség sem fér! Vajon holnap mi voltál?

-előző életedben

2015. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
aki nem hisz benne az mit keres itt?
2015. febr. 23. 14:51
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Én hiszek benne királyném, de holnap mi voltál? : ]
2015. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy
2015. febr. 23. 15:28
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Küldj magadról egy képet, és megállapítom mi voltál előző életedben, vagy ki! :D
2015. febr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
húzzál már el innen
2015. febr. 23. 15:37
 8/22 Ré a napisten válasza:
100%

Szerintem ez csak egy sima álom volt, mivel nagyon álomszerű elemeket tartalmaz, mint mondjuk egy közismert színésznő, megmagyarázhatatlan eseménysorozat, a herceg általi kiválasztás.

Na várjunjk csak, ami még nagy kérdés számomra, fiú vagy, vagy lány? Mert ha fiú vagy akkor ez az álom még körmönfontabb.

2015. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de egyébként az álom keveredhet mindennel. Ezért kérdeztem. Meg akkor miért voltam más testben? Főleg ilyen régiesben?
2015. febr. 23. 16:17
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem, bármennyire is elfogadhatatlan, régen sem volt mindenki hercegnő, filmsztár, háborús hős, főpap stb. Sokkal valószínűbb, hogy egy átlagember voltál, aki cseléd volt, vagy bányász, esetleg kovács.
2015. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!