Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki meditál, az nem érzi...

Aki meditál, az nem érzi utána magát fáradtnak?

Figyelt kérdés
Ha meditálok, utána majd jobban érzem magam? Ha fáradt vagyok, és meditálok, utána majd úgy érzem, mintha aludtam volna egy kiadósat?
2010. aug. 15. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem hol pihentet, hol fáradttá tesz, de mindkettő jólesik :) Technikától függ.
2010. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meditálás után legszívesebben aludnék, de nem vagyok fáradt, és aludni sem tudok, csak bennem van a vágy.

Nagyon kellemes így lenni =)

2010. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem mert teljessen ellazulsz,kikapcsolsz és azért érzed utána fáradtnak magad,de nálam pl. ez csak egy kis ideig tart,utána ismét fitt vagyok!:D
2010. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meditálás után mérhetetlen nyugalmat és biztonságot érzek. Elején fáradt vagyok aztán 1-2perc múlva olyan, mintha több órát aludtam volna, annyira friss vagyok:)
2010. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen kipihent vagy. :) Csak ezt az állapotot akkor szokta érezni az ember, amikor alszik egy jót. De ilyet manapság csak a gyerekek tudnak. Egyébként igen, a technikától függsz. Ha a mantrád arról szól, hogy álmossá válsz, vagy elringatod magad az álomvilágba, akkor álmos leszel. Ha meditáció közben válaszokat keresel egy kérdésre, akkor az agyad felfrissült leszel. Egyébként a légzésmeditációt nagyon tudom ajánlani mindenkinek, ha már itt tartunk. Ha 20 percig csinálod, akkor kb egy órán keresztül a légzésed felveszi azt a ritmust, amit a meditáció alatt alkalmaztál. Ha valakit érdekel még a dolog, itt az msn-em: kislapoc@hotmail.com
2010. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem attól függ h mit szuggerálok meditációból visszatérve, hogy fáradt vagy h éber legyek
2010. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!