Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van ez? Van, hogy...

Miért van ez? Van, hogy öregnek érzem magam, és fáradtnak, , sokat tapasztaltnak, de 15 évesen?!

Figyelt kérdés

És nem találom a helyemet a világban.lehet, hogy nem kéne rajta gondolkozni, olyan sokat?van, hogy azt hiszem, megtaláltam ,de mindig kiderül, hogy nem az én világom.Vidéki vagyok, úgyhogy más a felfogásom ,mint a városiaké,talán ezért nem működött, hogy az osztálytársaimhoz próbáltam igazodni,tudom, hogy önmagam kell lennem,de akkor se találom a helyemet.:(

De minden témában otthon érzem magamat, lehet ,h ez a baj?Hogy(tudom, hoggyal nem kezdünk mondatot)miden téma ugyanúgy érdekel?a nagy bumm, mint a darkos gótok démonvilága?És az, hogy örökké akarok élni??ez elég szívás nem?mármint itt is tudom, van aki lehülyézne és vannak akik nem és mind 1 2vel 1-et tudok érteni.Na és az. hogy különlegesnek képzelem magam??itt is néha kajak beveszem, de vmikor azt mondom, h: igen az vagy, 1 különlegesen nagyp*cs, nagy egoval.de szerencsére a szexualitásom nem ilyen, a lányokat szeretem: D


15/F


2010. aug. 10. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne kezdenénk már hoggyal mondatot? Hogy vagy? Hogy ment a vizsga? Mellesleg szimplán tini vagy, és ne a természetfelettiben keresd a megoldást. Ez csupán kitaláció.
2010. aug. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha engem is elfognak az ilyen érzések. Ha gondolod beszélhetünk msn-en. 15L
2010. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Most keresed a helyedet a világban és van, akinek ez nem megy könnyen. Főleg a gondolkodó, érzékeny emberkéknek. Ki kell beszélni magadból a kétségeidet, ellentmondásaidat. Javaslom, hogy fogadd el a 2. hozzászóló (15/L) ajánlatát, és keressétek a helyeteket. (Mert ki értené jobban a problémáidat, mint egy veled egykorú?)
2010. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez azért van barátom, mert egy búvalb4szott pojáca vagy, dugig a tinikor legjobb gátlószereivel! :D Én is ilyen voltam, de nem szabad ezt az egészet komolyan venni, mert ahhoz túl fontos. Játék ez, azzal játszol akivel akarsz.


Adok 3 tippet.

1. Keress valamilyen látványos hobbit! Közösséget teremt neked! (deszka, bringa, hangszer, street-art, parkour) Mozogj! Tényleg csodát tesz a lélekkel.

2. Gondolkodj kevesebbet, cselekedj többet! Merj többet! 3. Tegyél meg minden nap valami olyat, amitől félsz!Könnyebben megy, semmint azt gondolnád. (és bitang mókás anekdotáid kerekedhetnek ki a dologból)


Fel a fejjel, amíg van! :D

2010. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az összes hozzászólást.bakker ember te ottvagy, am nem vok emós, se búvalbaszott, de jólesett xD
2010. aug. 10. 22:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem pont öregnek, hanem csak a koromnál pár évvel idősebbnek érzem magam néha (legtöbbször felsőfokú lustasággal keverve XD). Szerintem keresd az újdonságokat, érdekességeket, furcsaságokat. Meg ha valahogy kizökkensz a lapos kerékvágásból, akkor jobban érzed magad, nem?

Mellesleg én is szeretnék örökké élni és van amikor különlegesnek érzem magam, de az én felfogásomban ez egyáltalán nem baj, sőt. :P

Egyébként akkor nem az a helyzet, hogy minden a te világod? Próbáld megkeresni azt, ami a legjobban érdekel. :)


15/L

2010. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a suli miatt érzed így, de aztán ha majd kikerülsz, és el akarsz kezdeni dolgozni, lehet, hogy azt fogod kívánni, bárcsak újra a suliban lennél.

Szerintem ha már nyári szünet van, és nem úgy töltöd, mint én a te korodban (nyelvtanfolyam), akkor használj ki minden percet pihenésre, szórakozásra és feltöltődésre. Mi lesz télen, amikor nem süt annyit a nap, ha most, a feltöltődés idején így érzed magad? Én a te korodban, amikor éppen tehettem, kirándultam, táborokba mentem, és annyi gyümölcsöt ettem, amennyi belém fért, kellett is, hogy legyen energiám tanulni.

Kicsit emlékeztetsz anyukámra, ő sem tud pihenni, és egy idő után robban, neked még van időd, ne várd meg, hogy baj legyen, mire gyerekeid lesznek és rajtuk vezeted le a feszültséget. Tanulj meg lazítani.

2010. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Ne bántódj meg, de egyszerűen tini vagy. 15 évesen mindenki úgy érzi, hogy ő bizony érettebb a korosztályánál, sokkal tágabb látókörű, nem találja a helyét, úgy véli minden témában otthon van, és hogy különlegesebb, mint mindenki más.

Ez nem bűn, nem baj, csak ne vidd túlzásba. És fogadd el, hogy igenis ezt gondolja szinte minden kamasz, csak ezekről nem beszélnek. Én is ilyen voltam :) Művészlélek vagyok, ennyi idősen biztos voltam benne, hogy a lelkem valahol a másoké felett száll pár száz méterrel, és hogy majd én váltom meg a világot:)


Előbb-utóbb kinősz ebből, amikor szembekerülsz a nagybetűs élettel, és rájössz, hogy nem csak gondolkodni kell, hanem tenni is, méghozzá rengeteget,és látod majd, hogy neked sem megy könnyebben, mint másoknak.


Nem baj,ha vannak ilyen elméleteid, mert ekkor születnek a legszebb álmok :)

2010. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ember, egy világot romboltatok le bennem, de tényleg:-) Nekem is vannak hobbijaim, (írok, rajzolok, meg gondolkodok rajta már vagy 4 éve, h veszek egy gitárt), de ezek után? Hogy mindenki így van ezzel? Az összes gyökér aki engem is épp úgy gyökérnek tart? Valami nem stimmel. Tehát nem fogom megváltani a világot, még csak valaki sem leszek, sőt még ha megtanulok deszkázni, vagy gitározni, akkor is csak egy leszek a sok közül, de éljem az életem, mert már úgyis megkaptam, meg a többi pozitív dolog, amire hallgatnom kéne? Ez kiábrándító!:-( Ettől még a napi fél liter vodka meg két doboz cigi is többet nyújt... és az elérhető. Pff, miket írok. Majdnem megöltétek az álmaimat, kösz.


Amúgy, azé' van me' ember vagy, ember! Igyál/koncertejjé/ismerkeggyé többet!

2010. aug. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!