Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karma úgy működik, hogy...

A karma úgy működik, hogy ugyanazt kapjuk vissza amit tettünk?

Figyelt kérdés
(Tegyük fel, valakit megbántottam, akkor ugyanazt kapom vissza, tehát megbánatanak csak nem attól az embertől, vagy visszakapom, csak nem megbántás formájában, de a lényeg, hogy rosszat kapok?)

2021. febr. 20. 13:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk én szeretek logikusan gondolkozni, és nem tudom hogyha anno nem követem el a csaj ellen azt a lejáratást akkor később esetleg én sem szégyenültem meg volna ország-világ előtt, de azért látok némi összefüggést.

Előző voltam.

2021. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Grimfox ***** válasza:
86%
Ugyanolyan erős, és ugyanolyan "töltetű" dolog érkezik vissza hozzád, mint amit te elindítottál. Csak nem feltétlen fogod tudni megállapítani, hogy honnan érkezik, és mikor. Egy nagyon összetett rendszerre hatsz, amikor cselekszel, vagy döntesz, és a karma visszahatása is ezen az összetett rendszeren át érkezik. Ez néha azonnal, néha nagyon hosszú idő múlva történik meg. Nem ugyanaz történik, csak ugyanolyan töltetű.
2021. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es nem érkezik duplán. De vannak emberek akik annyi negatív dolgot tesznek vagy olyan súlyosat(pl. népírtás) hogy jelenlegi életük kevés hogy kiegyenlítődjön a " tartozás".
2021. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A szenvedést vagy örömet amit okoztál, azt azon a szinten tér vissza hozzád. Érzelem, gondolat, fizikai. Köv. életben pl. fizikai hátránnyal indulsz, ha fizikai ártalmat okoztál. "Ki karddal vét...". Amit teszel másokkal, azt önmagaddal teszed.
2021. febr. 22. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, higy nem látod hogy lehetetlenség? És ha egy felemelkedett bánt meg valakit? Azt hogy adná vissza a sors? Tanulások vannak. Azt kapod, amit gerjesztesz. Ha te megbántasz valakit, olyan energiát gerjesztesz, amiben hiány van. Ezt fogja a sors betömni.
2021. febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 mi a lehetetlenség, ezt kinek írtad, mit értesz felemelkedett alatt?
2021. febr. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tehát ezek szerint amit itt írnak többen a karmának muszáj egy gondolkodó már szinte élőlénynek lennie ha úgy működik hogy en csúnyának hívok valakit ma és ezért cserében egy hónap múlva egy teljesen random személy is csúnyának fog hívni engem. Ehhez muszáj hogy egy mátrix szerű irányított világban éljünk már bocsánat
2022. febr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!