Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karma úgy működik, hogy...

A karma úgy működik, hogy ugyanazt kapjuk vissza amit tettünk?

Figyelt kérdés
(Tegyük fel, valakit megbántottam, akkor ugyanazt kapom vissza, tehát megbánatanak csak nem attól az embertől, vagy visszakapom, csak nem megbántás formájában, de a lényeg, hogy rosszat kapok?)

2021. febr. 20. 13:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, fix ugyanazt kapod vissza.
Nem, de kapsz más rosszat.
18 szavazat
1 2
 1/17 anonim válasza:
56%
Ugy müködne ha létezne.Semmiféle bizonyiték nincs egyszerü vakhit.A saját életem a példa rá meg sokan másoké is hogy nincs abszolut igazságosság.Igen lesznek olyanok akik durva dolgokat usznak meg.Hiába jönnek ezzel majd kövi életbe visszakapja.Ezt se tudták bizonyitani csak nyugtatják magukat ezzel.Bár a tettek lenyomatot hagynak az elkövetőben is elvileg(bár ha pszichopata akkor nem tudom milyen lenyomat képződik mert nem érzi és tartja rossznak a dolgot) ettől még nem lesz igazság téve.
2021. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
75%
És lesznek olyanok akik igazságtalanul szenvednek el durva sérelmet.Lásd akár háboruk vagy saját életem.
2021. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Én még eddig nem takálkoztam olyan emberrel, aki nem kapta vissza az élettől a negatív tetteit. Kőkeményen mindenki visszakapja amit adott csak idő kérdése...
2021. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenki visszakapja amit érdemel. Viszont ugyanabban a formában kapjuk vissza a rosszat, ahogyan mi adtuk? Tehát itt értem például egy megbántást. Én ha megbántok valakit, ugyanabban a formában visszakpom és engem is megbántanak? Vagy csak simán rosszat kapok, nem feltétlen megbántást?
2021. febr. 20. 13:37
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Erezni fogod az osszefuggest.

En pl azokat a dolgokat kaptam vissza, amiket megiteltem. Pl. a valasra ugy gondoltam, h “ megerdemlik”, mert nem ismerik egymast elegge, es osszehazasodnak. Erre elvaltam, es rajott, nem ismertem az exem.

Meg hogy a szemuvegesek es pollenallergiasok “ gyengek”. Ezt is megkaptam, azaz szemuveget es allergiat. Es sorolhatnam.

2021. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyan úgy.

Mondjuk ha ellopsz valamit, akkor kapsz egy verést.

Mivan ha eltöröd valakinek a lábát úgy, hogy neked nincs lábad?

2021. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es Van amikor ugyanazt kapod vissza van amikor teljesen máshogy érkezik. Nagy általában ugyanaz jön vissza, csak lehet hogy 5 év múlva de az is lehet hogy már másnap. Egyébként, sokat számít hogy véletlen okoztál valami negatívat vagy akarattal, tudatosan. ill. próbáltad javítani a tetted vagy sem.
2021. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy roma osztalytársam, aki sokat terrorizált, lelki roncsot csinált belőlem stb. Rá kb 6-7 évre láttam, hogy terhes lett, de elvetélt,és teljesen összeomlott lelkileg. Na, ez a karma. :)
2021. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egy dolgot. Tételezzük fel, hogy a karma működik. Ha pl mondjuk megcsalom a párom, engem is megcsal majd valaki, csak idő kérdése. Vagy más rossz dolog történik velem. Azonban ha ilyen módon kiegyenlítődik a " tartozás", akkor miért mondják azt, hogy a következő életemben a rossz cselekedetem egy ledolgozandó feladat lesz? Duplán kell fizetni?
2021. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját példa:


én egyszer megszereztem egy volt "munkatársam" Facebook jelszavát és leégettem a pasija előtt azzal hogy mivel foglalkozik (webcamosok voltunk mindketten csak ő eljött tőlünk és kiderült hogy minden szava hazugság volt amit mondott nekünk). Ez volt kb 2019 tavaszán.


Utána regisztráltam egy közösségi felületre ahol az egyik videóm miatt kikezdtek egy csoportban, én ezt nem hagytam, visszavágtam és kb már közellenség lettem pár hónap alatt.


Aztán 2019 novemberében egyik ismerősöm mondja hogy fent vannak a videóim a 100.000 létszámú csoportban..


Na hát ez a karma.


Tudtam hogy nem vagyok igazságos de azért érdekeltek annak a lánynak a dolgai, plusz idegesített az hogy ennyire hazudott nekünk és jó bulinak tűnt akkor így kib. szni vele.


Azóta ez már rendeződve van, de kb ehhez tudom hasonlítani a karma működését.

2021. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!