Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha előző életembe volt gyereke...

Ha előző életembe volt gyerekem férjem vagy feleségem megkereshetem?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik hisznek a reinkarnációban. Illetve aki volt már ilyen nem tudom mi a neve lehet hogy hülyeség de tudjátok amikor ilyen meditatív állapotba juttatnak és át éled újra az előző életed. És mondod hangosan hogy mi történik veled. Mármint ami az előző életedben történt vagy hogy miben haltál meg. Igazából én sajnos hiszek a reinkarnációba de pedig nem szeretnék újra le születni erre a beteg légszennyezett földre, telefonon élő emberek közé de ez most más tészta. Na szóval van e valakinek tapasztalata arra gondoltam hogy szoktatok e visszatérő álmokat álmodni én igen. Tudom ebbe a rohanó világban az ember nem figyel magára felébred meg csinálja a napi rutint megy dolgozni stb. De akinek van mégis tapasztalata az írjon

2021. márc. 6. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan dokumentált eset, ahol anyuka meghalt, aztán újra született, és kisgyerekként emlékezett az előző életére. Ott sikerült felvenni a kapcsolatot az előző családdal, akik szkeptikusak voltak, de a gyerek annyi részletet tudott, hogy végül meggyőzte őket. (Már nem emlékszem a nevekre, valahol az USAban történt.)


De ha már felnőtt vagy, akkor nem túl valószínű, hogy az előző szeretteid élnek, ha meg nem emlékszel rájuk, ráadásul ők se rád, akkor esélytelen a dolog.

2021. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben az életben nem találkoztál velük, annak oka van, de miből feltételezed, hogy volt és hogy jó volt az életed mellettük?
2021. márc. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
50%

Nem te keresed az előző családodat, majd ők keresnek téged!



És bizony be fogják a hajtatni a gyerektartást.

2021. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Keresheted, de nagy valószínűséggel a családod/ismerőseid tagjai.

Pl a fiad az anyád, apád a lányod a volt párod a szülőd és a jelenlegi élettársára "ellenséged" volt.

Igen ez is előfordulhat. De még mindig jobb mintha a gyereked lenne most a párod.

2021. márc. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"a fiad az anyád"


Én ezt az ötletet hanyagolnám

2021. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

na de érted, az előző életedben és a mostaniban a szerepek felcserélődhetnek, ami a jelenből a múltba visszatekintve undort ébreszthet, vannak kik belezakkannak, eszembe nem jutott a transz (eddig).


persze ott van példának az ikertornyos srác és a példák amiket a neten is megtalálhatsz. Amik szerint csak leszületsz valahova már-már random...

2021. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!