Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan lehet megtudni, hogy a...

Honnan lehet megtudni, hogy a jelenlegi élet az az adott léleknek hányadik fizikai jelenléte, és hogy lesz- e még megtestesülése?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 23:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Vannak ilyen ezotériában szakosodott emberek, anyum járt egynél pár évvel ezelőtt. Azt is elmondta, hogy anyum előző életében mi volt és azt is, hogy ez már az utolsó megtestesülése.
2010. aug. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van az utolsó megtestesülésed emberi testként, ha bármire/bárkire ránézel és testvérednek, saját részednek tekinted, teljes szívedből és eszedből, totálisan önzetlenül cselekedve és gondolkodva. :)

A regressziós hipnózissal pedig óvatosan kell bánni, mert ha gyakorlatlan médium csinálja rajtad, akár "baj" is származhat belőle. S igazából felesleges is megtudni hányadik is ez...mert a valós ezoterikus tanítás tudása nélkül megint csak összezavarná az embert. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat! 25/F te nagyon érdekes dolgokat írsz.

Szerintem nekünk beszélgetni kellene, bizonyos dolgokról....:) felvennéd velem a kapcsolatot? violettefine@freemail.hu

2010. aug. 20. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy reinkarnációval kapcsolatos könyvben olvastam, hogy számmisztika segítségével ki lehet számítani. Az író szerint nem véletlenül születünk azon a napon,amin. Tehát ha v.ki pld. 11.-én született(1+1=2) az a második életét éli. Ne szóljatok meg, nem én találtam ki.A könyv írta!!!

Üdv....:)

2010. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


A könyv címe és szerzője:

Horváth Andrea-Karma és reinkarnáció(Miért kell újjászületnünk?)

2010. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
33%
Elsőt jól át****ták.
2010. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A különféle beszédeknek vonzereje van akkor is ha lényege nem igaz,mert belejátszik a hallgató elvárása is. Azonkívül világunk olyan,hogy sok benne a tudatos hazug,ha másért nem,hogy csdálják,felnézzenek rá.

Jézus,mikor már véresre verték,keresztre feszítették,ahol még gúnyolta is a meghülyített tömeg,még a kínok kínjai közt is ki tudta mondani:"Atyám bocsáss meg nekik,mert nem tudják mit cselekesznek."

Lehet ennél nagyobb szeretet? Mért akarod elvégezni azt a munkát amit már egyszerelvégzett érted,helyetted tökéletesen más.

Vagy elfogadod,hogy készen van - mert a kereszten utolsó szavávalkijelentette:"ELVÉGEZTETETT" - vagy egész éltedben húzod az igát hiába.

A különféle szeánszokról még hadd írjak,pedig nem szeretek sokat írni.Van egy egyedül élő 70 éves nő ismerősöm.Éjjel nem mer égő lámpa nélkül aludni,mert szeánszokra járt. Óvva intelek ezektől. Hoppá! Jézus a karma felett is Úr.

2010. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!