Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik olyan, hogy azért nem...

Létezik olyan, hogy azért nem tudunk szabadulni valakinek a hatása alól, mert fontos szereplő lesz még az életünkben csak még nem tudjuk? Valamikor később?

Figyelt kérdés

Megtaláltam azt a férfit,akit egész eddigi életemben kerestem,soha senki iránt nem éreztem még hasonlót. De csak rövid ideig lehettünk együtt mert Ő foglalt volt...de az a rövid idő maga volt a varázslat...

Ennek már fél éve,mégsem tudok szabadulni a gondolatától,állandóan Rá gondolok és úgy érzem,hogy vagy Ő vagy senki! De Ő nem hagyhatta ott a gyerekét,ezt meg is értem. De meddig kell még ezzel együtt élnem? Miért nem birom elfelejteni? Ugy érzem mintha valami karmikus kapcsolat lenne köztünk és nem birom elszakitani azt a "szálat" . Más férfire rá sem birok nézni.Úgy érzem,a sors egymásnak szánt minket de kegyetlenül el is vette tőlem.MIÉRT? Segítene valaki,nagyon magam alatt vagyok...:(


2010. máj. 25. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Létezik.
2010. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint az ilyen esetek nagy részében van valami "tartozás" a hátérben. Az lehet bármi, ígéret, valóságos, vagy csak az egyik fél fejében létező. Amíg ez a "tartozás" nincs rendezve, addig erős köteléket képez. Ezt kell megtalálni, oldani. Most nálad, mert te nem tudsz elszakadni. Ha a sejtésem igaz, akkor te tudatosan, vagy tudat alatt számon tartasz egy ilyen le nem zárt ügyet. Te is tartozhatsz, neked is tartozhatnak. Tudsz ilyenről?
2010. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék illuzióromboló lenni, de már ott van a bibi, hogy "foglalt" . Ha tényleg karmikus ez a kapcsolat, lépjen ki a "fogságból", és kezdjen új életet veled. Tudod, mi nők vagyunk inkább ilyen extraszentimentálisak, hogy akkor is "belelovaljuk" magunkat vmibe, amikor nincs is. Reális tapasztalat, hogy amikor azt mondja egy férfi, hogy "nagyon szeretlek, de nem tudom elhagyni a feleségem/barátnőmet, mert..." ,akkor sajnos kamuzik.
2010. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy előző életetekben is egymásé voltatok. Ezért ragaszkodsz hozzá ennyire, viszont a mostani életedben nem ő az a férfi aki segíteni tudna neked ahhoz, hogy szellemileg egy magasabb szintre fejlődj. Figyeld a jeleket. Ha minden jel arra utal, hogy külön kell lennetek akkor sajnos most nem ő a nagy ő.
2010. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igenlő válaszokat akarsz kapni, itt megadják neked. De szimplán belezúgtál. Számos karmikus kapcsolat sétál át az életünkön és megtanít erre-arra a találkozás vagy az elválás. De nem valószínű, hogy társ.
2010. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék tiszteletlennek tűnni, de ez a hatás képesség kérdése. Én ezt eddig mindíg bevetettem és még sosem szakítottak velem. Évek alatt kialakul és vannak akik csak megvezetésre használják.
2010. máj. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ! Igen,igazából könnyebb hinni abban hogy karma meg miegymás mint beismerni h "csak" belezugtam...

Eddig nem hittem ebben,de általában akibe szerelmes voltam,kb.1 hónap alatt el tudtam felejteni. Ez meg 8 honapja fáj és nem megy. Csak ezért gondoltam.Lehet hogy ő is ennyit gondol rám? Vagy már el is felejtett és éli vigan az életét? Olyan jó lenne ezt megtudni.Mert ha tudnám hogy sz@rik a fejemre,akkor könnyebben rávenném magam mint igy hogy azt gondolom,ő sincs még tul rajtam..

2010. máj. 28. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj csak, az a nagy helyzet, hogy ha a karma neked rendel valakit, azután nem kemény vágyat érzel, ragaszkodással, s nem is fáj, hogy ha nem lehet a tied. De ha a karma tényleg neked szánta volna, akkor veled lenne most, ha pedig a jövőre nézve van ez így, akkor pedig türelem. ugyanis a türelem nagy erény, és meggyógyítja a sebeket. De azt tanuld meg, hogy vágyakozni nem jó, mert azt ragaszkodás követi s azt pedig az irigység, önzés, amiből a szenvedés és a gyűlölet keletkezik.


üdv

25/F

2010. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. jún. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!