Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért lehet nekem valaki ok...

Miért lehet nekem valaki ok nélkül ennyire szimpatikus?

Figyelt kérdés

Egy olyan ismeretlen emberről van szó akiről a hobbim miatt szereztem tudomást, amúgy nem lett volna az esetem de villámcsapásszerűen óriási szimpátiát kezdtem az irányába érezni, úgy éreztem hogy én őt már láttam! nagyon sokat gondolok rá de ez nem szerelmes dolog, inkább valami annál is magasabb rendű érzés. Remelem hogy figyel engem néha és vigyáz rám az utakon meg amikor nehezebb élethelyzetbe kerülök vagy szomorúbb vagyok az átlagosnál. Meg azt is hogy egy nap majd tényleg megismerhetem, de nyilván senki sem örülne annak ha ez a nap mostanában lenne, de nagyon reménykedek benne hogy egyszer majd eljön.


Leginkább ezoterikus megközelítése érdekelne a dolognak. De mi lehet erre a magyarázat?


N



2021. ápr. 14. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem szerelem, hanem szimpla vonzódás.
2021. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Előző élet? Láttam egy filmet az volt a címe, hogy a szem tükrében. Fent van neten. Érdekes lehet akár.
2021. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megihletett a kinézete, jelleme. Vagy az, amilyen képet alkotott róla az agyad. Nekem is elég gyakran van ilyen, hogy már információ alapján megtetszik egy ember általam elképzelt karaktere. Érdekes dolog.
2021. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési köre olyan mint a tiéd, bár lehet nem fogalmazok jól, de remélem a lényeg átmegy.
2021. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez vonzalom. És ebből szerelem is lehet a részedről. Nem hiszem, hogy van ezotérikus jelentése.
2021. ápr. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne lehetne ezoterikus vonatkozása. Más életbeli ismeretség.
2021. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ez biológia, talán a múlt századba volt nem bizonyítható dolog, vagy az az előttibe.
2021. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam, hogy mindenki akivel az életünkben közeli kapcsolatba állunk, vagy kerülünk (legyen szó családtagokról is) azokkal az előző életünkben is volt valamilyen kapcsolatunk. Ennyi erővel akkor az egész életünknek és minden emberi kapcsolatunknak van ezotérikus alapja.
2021. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. De bárhol leélhetem az életem szóval akkor mindenkivel voltam valamilyen kapcsolatba valamikor?
2021. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kivetíted rá a vágyaidat. Ez addig fog működni, amíg jobban meg nem ismered. Ha utána is működik, az jó hír.
2021. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!