Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért pont embernek születtem?

Miért pont embernek születtem?

Figyelt kérdés
Csak azért fura egy kicsit mert pl hangyából több milliószor több van mint emberből. Rovarokból is sokkal több van mint emberből. Ezen kívül rengeteg más állatfaj él. Ha bele gondolunk elég kevés annak az esélye hogy vki pont embernek szülessen. Akkor hogy hogy pont embernek születtem. Ezoterikus és egyéb válaszokat is elfogadok

2021. ápr. 16. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Tovább megyek. Sejti szinten több trilliószor élőlény van mint rovari szinten.
2021. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
19%
Lehet, hogy rátapintottál hogy miért butaság az egész reinkarnációs teória...
2021. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2.es de ha az is akkor is fura hogy pont ember lettem sokkal nagyobb az esélye hogy pl hangya ként születek újjá
2021. ápr. 16. 18:51
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
3as azt még imádom hogy mindenki európaiként képzeli el magát előző életébe, és vagy nagy emberként vagy katonaként. Senki se képzeli el jobbágynak magát xd
2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok. Én Istenben hiszek, és abban hogy csak egyszer "születünk újjá" a Feltámadás napján.

De a lényeg az, ha egy felsőbbrendű transzcendens létező (Isten), rendezi a dolgokat, akkor nem nehéz megmagyarázni azt az "aránytalanságot" az élőlények között amit megfogalmaztál.

Remélem érthető voltam ... :)

2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Grimfox ***** válasza:
81%
A reinkarnáció nem esély kérdése. Nem véletlenszerűen választ a lélek testet magának. Gyakorlatilag ha ember vagy, az azt jelenti, hogy előző életedben is az voltál, és nincs esélyed olyan testben megszületni, amiben egy emberi lélek ne tudna kibontakozni.
2021. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

#6: Ezt mire alapozod ? Van olyan keleti buddhista vagy hindu szent könyv amiben ez le van írva ?


Nem kötekedésképpen...

2021. ápr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Hegy lettem volna, vagy növény, madár...

vigasztaló, pillangó gondolat,

tűnő istenkedés. Ma már

az alkotás is rám szakad.

(Radnóti)

2021. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
30%
Mert a szüleid emberek.
2021. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Óriáspandából jóval kevesebb van mint emberből, mégis embernek születtél. Madárból viszont jóval több mégsem madár lettél. Ennyi erővel azt a kérdést is feltehetnéd miért egy fejem és két szemem van? Csak.
2021. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!