Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges ez? Pont úgy nézek...

Lehetséges ez? Pont úgy nézek ki mint ő. És akkor születtem amikor meghalt.

Figyelt kérdés
Rengetegen mondták már nekem hogy pont úgy nézek ki mint a dédnagymamás amikor velem egykorú volt.Nem hittem el ezért a mamám mutatott egy képet róla amikor velem egykorú volt.Sokkolt,hogy mennyire hasonlítok rá,vagyi egy az egyben úgy nézek ki mint a dédnagymamám.És az a különleges hogy amikor születtem ő pár napra rá halt meg.Lehet ezek közt valami összefüggés?

#halott #egyforma.
2012. szept. 21. 14:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
genetika....
2012. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy a genetika mitt pont úy nézek ki mint ő?Amúgy megfigyeltem és neki is a nyakán pont ott van egy anyajegy ahol nekem.Elég íjesztő
2012. szept. 21. 14:13
 3/23 anonim válasza:
100%
igen.nem te vagy az első akivel ilyen előfordul.
2012. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
a válasz nagyon könnyű: Azért hasonlítász rá mert talán rokonok vagytok és ha ez nem elég akkor talán azért is mert a nagymamád? És lehet hogy az ő génjei rajtad sokkal jobban érvényesülnek? Talán ezért hasonlitasz rá.
2012. szept. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Emberek, nem értetek semmit. Ő azt a válasz várja, hogy azért, mert ő a dédnagymamája reinkarnációja. Én csak azt nem értem, hogy miért a természetfeletti lények alkategóriába írta. Talán nem ember vagy?
2012. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 nevem-senki ***** válasza:
100%
A kérdésben azt írtad, h akkor születtél, amikor ő meghalt, a kiegészítésben viszont már pár napos eltèrésről írsz. Ebből is látszik, h szeretnéd magyarázni a semmit.
2012. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem azt vártam reinkarnáció hülyeséget XD ez a gyakorikérdések felhasználó nem csak az enyém és ezt baromkodásból írtuk XD am köszi a válaszokat és hogy bevettétek
2012. szept. 21. 14:23
 8/23 anonim válasza:
95%
Ne örülj,senki nem vette be!:p
2012. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Azért ide járnak, mert ez a legviccesebb kategória. Itt nem csak a válaszolók a hülyék, hanem a kérdezők is.
2012. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem 12 vagyok de mind1

Most komolyan ti hisztek ezekben az ezo hü*****gekben? XD Am ezt nem én írtam,csak megláttam hogy az egyik barátom mivel hülyíti a válaszolókat XD

2012. szept. 21. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!