Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen az ikerláng szerelem?

Milyen az ikerláng szerelem?

Figyelt kérdés
Aki tudja miről beszélek az írjon😂

2021. máj. 11. 00:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%
Kitalált.
2021. máj. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
😂😂
2021. máj. 11. 07:18
 3/14 anonim ***** válasza:
MI??
2021. máj. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Fellobban, s elröppen. Gondolom erre gondolt a költő.
2021. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Brutálisan jó
2021. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Leírhatatlanul jó. Szuper intenzív, és 100% kompatibilitás van a két egyén működése között.
2021. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ön mer tűzzel élni uram?
2021. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent felégető, majd önmagát is elhamvasztó.
2021. máj. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Eddig csak lányoktól hallottam ezt a fogalmat. Lehet, hogy a fiúk szemszögéből ez nem létezik. Én sem hiszek benne férfiként. Szóval akkor talán mégsem iker az a láng. :D
2021. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Egy olyan szerelem, ami egyszerre jó is, meg rossz is. Amikor először találkoztok úgy érzed, mintha már 1000 éve ismernéd, mert már találkoztatok előző életetekben. Nem feltétlenül szerelem céljából találkoztok, hanem lehet csak tanulás céljából. Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom, ami nem tartott sokáig, de a mai napig nem tudom elfelejteni. Olyan intnezívek voltak az érzések, nem volt szerelem első látásra, mégis úgy éreztem, mintha már régóta ismerném, úgyis beszélgettünk egymással. De ugye van az mondás, hogy nagy lángnak nagyobb a füstje is, vagy valami ilyesmi. :D Na a mi kapcsolatunk is pont ilyen volt. Mivel ő időközben rájött, hogy még sincsen még túl az exén kihátrált a kapcsolatból. Erre mondják az ezoterikusok, hogy ő még spirituálisan nem volt elég érett ehhez a kapcsolathoz. Aféle görbe tükrök voltunk egymás számára, megmutattuk egymás hibáit. Lehet ő ettől ijedt meg, nem tudom, de nem hitte el, hogy én ígyis el tudnám őt fogadni. Próbáltam vele újra felvenni a kapcsolatot, de attól tartok csak rosszabb lett. :/ Egy idő után lehülyézett, mert próbáltam valamiben segítséget kérni tőle, találkozni nem akar. Utánam sok barátnője volt, de egyik se volt az igazi, nem tudom pontosan mi történt, de az biztos, hogy hozzájárult ahhoz, hogy velem bunkón viselkedett. Igazából sajnálom őt is meg nem is. Ha nem szakítunk valószínűleg nem történt volna meg vele mindez.

Életem legjobb kapcsolata volt, amíg tartott, olyan hirtelen vége lett. :( Nem találtam azóta se senkit, aki iránt úgy éreztem volna, mint iránta. Nem tudom elfelejteni, akármennyire próbálkozom és erre csak az lehetett a magyarázat, hogy ő az ikerlángom.

Szerintem valami ilyesmi lehet, valaki, akivel akkora szenvedély van köztetek, hogy felemészt titeket a tűz, és nem lesz belőle komolyabb kapcsolat, akkor vagy az egyikőtök vagy egyikőtök se érett meg még erre a kapcsolatra. Talán ebbeb az életeben soha nem lesz happy endetek, legfeljebb a következőben. Én is ebben reménykedek vele. :)

21/L

2021. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!