Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elképzelhető hogy következő...

Elképzelhető hogy következő életemben fogok majd személyesen találkozni vele?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy nagyon megfogott egy ember, nem vagyok romantikus alkat, de amikor először képet láttam róla akkor olyat éreztem mint még soha. Villámcsapásszerű szimpátiát, olyat hogy én már láttam őt valahol. Olyan "aha-érzést". Pedig józan ésszel külsőre semmi vonzó nincs benne és nem is a külseje fogott meg.. Bővebben utána kutattam az élettörténetének és az is nagyon szimpatikus. Hiába tett olyan dolgokat amit az átlag közlekedők meg a félénk emberek elítélnek én iszonyúan tisztelem őt, borzasztóan felnézek rá és már több mint egy éve ő az első gondolatom ébredéskor és az utolsó lefekvéskor és napközben is kitelíti a gondolataim 90%-át.

Több dolog közös bennünk, az érdeklődési körünk, a nem hétköznapi munka, sok pénz, a bőrszín, suta mozgás, hírhetdség (igen, Magyarországon én is hírhedt lettem pár éve, bár én nem így akartam de már nem érdekel és ő is hírhedt volt), kissé fura beszéd, a jó emberség, egyébként még kocsi márkából is ugyanazt szeretjük és nem általa szerettem meg, hanem már nagyon hosszú ideje)

Egy nagyon érdekes álmom is volt, ami régebbi korban játszódott de semmi extra nem volt benne csak nézelődtem valakivel valahol egy idegen városban, de úgy éreztem hogy neki köze volt ahhoz az álomhoz. És mai napig minden részletére emlékszem annak az álomnak és teljesen más intenzitású volt mint a többi.

Ha ez a vonzódás valóban amiatt van mert esetleg találkoztunk egyik korábbi életünkben, de a mostaniban valamiért nem kellett személyesen akkor elképzelhető hogy ha egyszer majd én is meghalok és újjászületek akkor már fogunk személyesen is találkozni?


25/N



2021. ápr. 23. 12:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és még "becenév" is van, amit a hírhedtség miatt aggattak ránk az emberek, mind a kettőnknek! :)
2021. ápr. 23. 12:35
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem egy egészséges étel, neki pedig egy vízben élő állatfajta:)
2021. ápr. 23. 12:36
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan zavaros.
2021. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
És miért nem fogsz vele a mostani életedben találkozni?
2021. ápr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már meghalt.
2021. ápr. 23. 12:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Későn láttam meg.
2021. ápr. 23. 12:47
 7/22 A kérdező kommentje:
Mutattam róla a főnöknőmnek egyszer képet és ilyet szólt hogy lehet következő életedben ő lesz a férjed :D
2021. ápr. 23. 12:52
 8/22 anonim ***** válasza:
Vagy az volt az előzőben.
2021. ápr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ő 87es volt én meg 96 os vagyok. simán lehet.
2021. ápr. 23. 12:54
 10/22 A kérdező kommentje:
ő 1987.03.27. én 1996.02.14. :))
2021. ápr. 23. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!