Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valamelyik családtagommal...

Ha valamelyik családtagommal rendezetlen konfliktusom van, törvényszerű-e, hogy találkozzunk valamelyik következő életünkben is?

Figyelt kérdés
Az illető sértettnek érzi magát egy személyes jellegű ügy miatt. Én is hibáztam, ám a család többi tagjától már bocsánatot kértem, de tőle nem vagyok hajlandó. Világ életében önző volt, egoista, az utolsó szó joga mindig az övé kellett, hogy legyen, a családi összejövetelek hangulatát pedig mindig az ő hangulatingadozásai határozták meg. Másokat rendszeresen kirizálhatott, és sérelmezhetett, ő viszont mindig sérthetetlen kellett, hogy maradjon. A családot mindig csak lépcsőfoknak használta, hogy megkapja tőle, amit akar, ha pedig mégsem, érzelmi zsarolással próbálta csikarta a másikból az akaratát (pl: "Most neked ugrok, és nagyon felpofozlak!!!" Vagy: "Ha ezt megteszed, nem láthatod hetekig az unokáidat, amíg bocsánatot nem kérsz tőlem!"). Anyámmal éveken át játszmázott lelkileg, nem egyszer porba tiporva őt. Bocsánatot még soha senkitől nem kért, én pedig nem szeretném tartani a kapcsolatot ezzel az önelégült nárcisztikus pulykával. A kérdésem az lenne, hogy ha továbbra is fennál a kettőnk közötti viszály, konfliktus, és nem rendezzük, valamelyik soron következő életünkben mindenképpen találkoznunk kell majd? Elképzelhető, hogy közeli rokonként tér majd vissza valamelyik elkövetkezentő életemben, még akkor is, ha mindenről teljesen másképpen gondolkodunk és más a hozzáállásunk a világhoz? (én nem vagyok jobb, csak másképp látom és kezelem a dolgokat. Undorodom pl. az erőszaktó, neki pedig ez alaptermészete. A saját gyerekeit is így idomítja akik félnek tőle, mint a tűztől).

2021. júl. 2. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Nincs következő élet és nem találkozol vele.
2021. júl. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha van is következő élet, most ezzel kell foglalkozni, nem a következővel.
2021. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Mivel a következő életdben kecskeként, vagy csótányként kell élned, valószínűleg jobb lenne MOST rendezned a dolgaidat.
2021. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tudi333 ***** válasza:
71%
Nem törvényszerű.
2021. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3-mas. Nem valószínű, hogy a következő életemben kecske vagy netán csótány leszek. De azért köszönöm a szellemes megjegyzést. Igazán megtarthattad volna magadnak.
2021. júl. 2. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig érdemes lenne elgondolkodni rajta.

Még ha esetleg nem is lesz csótány belőled - akkor sem fogod tudni, hogy miért találkoztál vele, és mit is kéne csinálnod.

Most jobban tudod. Most kéne még megtenni.

2021. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 JuhaszTech válasza:
17%
Informatikus vagyok a tudomány nagy híve nincsenek istenek meg minden de van egy olyan teóriám hogy mikor meghalunk nagy fényt látunk és amikor megszületünk akkor is nagy fényt láttunk és valahogy így születünk újjá. De ez szerintem is hülyeség.
2021. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Grimfox ***** válasza:
88%
Ha nincs rendezetlen kofliktusod, akkor is nagy eséllyel találkozol azzal a személlyel, akiben az illető családtag testet öltött. Nem csak a rossz, negatív, rendezetlen dolgok kötik össze az embereket, hanem mindenféle kapcsolat, legyen az jó, vagy rossz. Minél közelebbi a kapcsolat, annál szorosabb ez a köelék, és annál tovább összetartja az érintetteket. Az, hogy most milyen a kapcsolatotok, inkább azt jelzi előre, hogy legközelebb milyen jellegű lesz. Érdemes a konfliktusokat ebben az életben megoldani, és akkor legközelebb már kevesebb lesz a probléma. Nem mintha emlékeznél rá, de a problémák akkor is kellemetlenek, ha nem ismered az eredetüket.
2021. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

"mikor meghalunk nagy fényt látunk"

Ha informatikus vagy, akkor nyilván tudod, hogy ez a szem felépítése miatt van így. Nincs köze a túlvilághoz.

2021. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán amit írt Grimfox, ha nagyon erős utálatot, megvetést érzel iránta, az erős negatív kötelék. Konklúzió a megvetést és az utálat minden szikráját, a gyűlöletet kell elengedned, és közömbösség kell válnia a számodra.
2021. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!