Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van valamilyen karmikus oka,...

Van valamilyen karmikus oka, célja, hogy valaki szegényebb családba, anyagi nélkülözések mellett éli le az életét? Lehet akár a lélek által választott út is?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 10:27
1 2 3
 11/24 Grimfox ***** válasza:
100%
Az, hogy sokat ettél, az még nem okoz ilyet. Ha mások kárára ettél sokat, míg nekik nem jutott, az már sokkal inkább. Ha magadnak termeltél sokat, és azt etted, azért megdolgoztál, és nem ártottál vele senkinek. Nem is használtál, ha te etted meg. Hiába voltál mohó, nem tettél semmi olyat, aminek nélkülözés lenne a következménye. Ha a parasztság tizedet szolgáltatott be, és te azon híztál meg, míg ők nélkülöztek, az egész más helyzet.
2021. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó megfogalmazás és így korrekt! És én is így gondoltam!
2021. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én keveset ettem, ebből következik, hogy valószínűleg sokat fogok enni! De még nem biztos! :)
2021. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen családba született az egy adottság, de azzal már nem értek egyet, hogy emiatt úgy kell leélnie az életét, mint a szüleinek. Felnőttként ez már önálló felelősség. Lehet, hogy nem lesz milliárdos soha, mert túl nagy lépés lenne, de egy-egy osztályt igenis előreléphet az életében. Nem kell a szülőkre vagy karmára mutogatni!
2021. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Márpedig az karma lesz, akár akarjuk, akár nem!
2021. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Grimfox ***** válasza:
100%
A baj az, hogy ha születésétől egy bizonyos életmód mintái rögzülnek benne, attól már szinte lehetetlen eltérni. 6 éves korra kifejlődik annyira a személyiség, hogy azon már csak drasztikus nevelésváltás, és új környezet tud valamennyit változtatni, de az addig berögzült dolgokat nehezen, vagy sehogy nem tudja felülírni. Aki egy ilyen családban nő fel, még ha érzi is, hogy lehetne jobb, képtelen lesz felismerni a lehetőséget, amivel javíthatna, még ha az orra alá dugják is. A legkritikusabb időszak a 0-6 éves kor, ha ebben az időszakban nem kap olyan nevelést, ami segítené, szinte biztosan hasonló élete lesz, mint a szüleinek. Hiába van lehetősége dönteni, ha nem tudja hogy kell.
2021. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
A legkritikusabb az 50 éves kor, mert túl idős hogy változzon, de túl fiatal hogy meghaljon.
2021. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezért is van az hogy sok ember 50 körül kapja első komolyabb halálos betegségét. Addig választási lehetőség a változás, onnan vagy változol vagy meghalsz. És ha változol rájössz hogy te jártál jól.
2021. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 45 felett, ha valamit nagyon elkefél az ember, ott szokták beadogatni a kulcsot. És ez nem feltétlenül attól függ, hogy hány gerezd fokhagymát evett meg aznap.
2021. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A kundalini éltessen téged!
2021. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!