Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A kérdésem az, lenne, hogy...

Atesz33 kérdése:

A kérdésem az, lenne, hogy mért futkos a hátamon a hideg és könnyezik a szemem mindig mikor az álmaimra gondolok? Illetve 10 évvel ezelött mikor éjszaka felébredtem mintha alakok állnának az ágyam mellett és megfogták a lábamat.

Figyelt kérdés
találkoztam egy emberrel aki azt mondta vannak szellemlények.illetve beszzélt ilyenekröl mint vándor angyal látó stb.azt mondta én nem vagyok ugymond normális ember.de én a tudományban hiszek.azt mondta egyszer majd elvisz a mesteréhez és bebizonyitják,hogy vannak ilyen dolgok.mondtam ha kiolvassa a fejemböl a gondolatokat akkor elhiszem mert azt mondta a mestere képes erre.de én nem hiszem el.nem iszom és nem kábitószerezek.teljesen normális vagyok.de tényleg érdekel,hogy csak megbolonditották az illetöt vagy erre tényleg van reális magyarázat.
2017. szept. 10. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én gyermekkoromban a kukorica, vagy a tollfosztásnál még rémesebb dolgokat is meséltek. A reálisba jelenleg van a tv, ahol jól tudják az emberkét elkábítani.
2017. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a realista azt jelenti,hogy abban hiszek amire van magyarázat amit be lehet bizonyitani.tény:az univerzum 5%át látjuk ami a számunkra ismert atomokból épül fel a 95%a a sötét anyag illetve a sötét energia amit nem látunk de a galaxisra gyakorolt gravitációját mérjük, tehát van ott is valami.

én nem vetek el semmit sőt baromira érdekel.gondolj bele a földön élünk ami teljesen alkalmas az életre ha jobban utána nézel szinte tökéletes mintha szándékosan így tervezték volna meg...semmit nem vetek el csak ,hogy higgyek benne azt szeretném ha valaki bebizonyitaná.bele vetettem magam a témába rendesen.pl a halál közeli élményekbe mért hasonlóak attol függetlenül,hogy kivel történik??

biztos van rá magyarázat csak nem ismerjük.

olyantól szeretnék választ kapni aki meg tudná indokolni nekem ezt a hidegrázást és könnyezést.

2017. szept. 10. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
1 szó! Alvásparalízis!
2017. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!