Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a tenyerem szerint 3...

Ha a tenyerem szerint 3 lányom lesz, de én egyáltalán nem akarok gyereket és úgy élek hogy véletlenül se lehessen.. akkor most hogy is van ez?!

Figyelt kérdés

Amennyiben szerinted az ezotéria egy baromság és csak troll kommenteket vagy kioktatást írnál kommentbe, akkor hagyd el a kérdésemet, hisz erre semmi szükség. Köszöntem. :)


————————————-


[link]


Három vonal rajzolódik ki a karikázott helyen ha ökölbe szorítom a kezem.. elvileg az a gyerekek számát jelöli és az erős vonal fiút mutat halvány vonal lányt. Nekem 3 halvány vonal van és asztrológus meg masszőr (nem olyan, csak masszőr…-.-) is mondta hogy ez a gyerekek számát jelenti.

De én úgy élem az életem hogy ez nekem kizárt legyen. Nem is szeretem a gyerekeket , úgymond nem tudok velük mit kezdeni és nem vágyom arra hogy egy nap legyen nekem. Nem hogy 3, egy sem. Még csak nem is élek nemi életet , nehogy becsússzon.

Akkor hogy lehetséges hogy a tenyerem szerint mégis lesznek gyerekeim?

25 éves vagyok amúgy most és ezt a kérdést mindig így gondoltam, és ahogy idősödök, nem változik a véleményem.

Akkor mi fog változni?

Mindenképpen meg fognak születni ezek a gyerekek?

Ha nem szülöm meg őket akkor a sorsommal ellentétesen cselekedek?


Pontosan hogy is kell ezt értelmezni?


25/n

Szilvi



2021. szept. 6. 12:20
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%

A jövő sohasem megmásíthatatlan. A jövőolvasás mindig csak lehetőségeket mutat, bármilyen formában történjen is. Ha te eldöntöd, hogy változtatsz a lehetőségeken, meg tudod tenni. Csak egy döntésbe kerül, amit véghez is viszel.

A tenyér vonalai változnak. Nekem régen egyetlen életvonalam volt mindkét tenyeremen, aminek az utolsó harmada cikcakkos, törésekkel teli volt. Most teljesen egyenletes a vége, de ott, ahola töredezettség kezdődött, kettéválik, és két lefutása van. Mindkét tenyéren. Ez az életem harmadik harmadában várható változást jelenti a korábbiakhoz képest.

2021. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
VAGY mindent úgy csinálsz, hogy ne legyen gyereked, VAGY pedig a tenyered jobban tudja.
2021. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Figyelj, ha logikusan belegondolsz, el tudod képzelni, hogy valakinek azon a helyen nem rajzolódik ki egyetlen vonal sem, amikor úgy tartja a kezét, ahogy te a képen?
2021. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az életed későbbi szakaszában olyan barátod, barátnőd (nem partner, barát), aki 20-30-40 évvel fiatalabb, aki mintha a gyereked lenne, ez nem feltétlenül jelent kizárólag csak vérségi köteléket. Nekem a partnerek helyén van rengeteg vonal, ehhez képest hosszú évek óta 1 emberrel van csak kapcsolatom, mivel ezek is, jelenthetik a plátói, be nem teljesülő kapcsolatokat is.
2021. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:

Nem tudod úgy behajlítani a kezed hogy azon a helyen tök sima legyen. Eszerint ha a bal kezemet nézzük, 1 fiam lesz, ha a jobbot akkor 1 fiam és 3 lányom. Gyakorlatilag meg egy sem lesz.

Régen rokonom szórakozott olyan gyerekjóslós izével, hogy egy gyűrűt lógatott láncon az illető keze fölé. Anyámnak vagy 4 fiút mutatott elsőre, másodszorra 2 lányt, harmadszorra meg 1 fiút és egy lányt. Egyke vagyok. Lehetne belemagyarázni hogy a sors biztos ennyi meg annyi gyereket szánt neki de valószínűbb, hogy csak sima babona.

2021. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akarsz gyereket akkor nem is lesz
2021. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!