Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy én érzem, hogy ő a lélektársam, de a másik fél ezt nem ismeri fel?

Figyelt kérdés
Ezerszer megpróbáltuk elengedni egymást, mégse megy. Kitaláljuk egymás gondolatait, érzem, mikor gondol rám, amikor szeretkezünk, olyan, mintha az gondolataink, agyunk is összefonódna. Ő mégse akar úgy, mint én őt, de az elengedés sem megy...
2013. nov. 26. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Van, igen.
2013. nov. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy o nem ismeri fel.Akkor nem a tarsad..nevezhetjuk lelki tarsnak.Hidd el ezek csak szavak amik jol hangzanak de a lelki tarsunk nem hagyja hogy szenvedjunk, mert ha jol ertem te szenvedsz ebben a kapcsolatban.
2013. nov. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Igen, jól látod!!! Sajnos. Igazából attól szenvedek, hogy nem akar úgy, ahogy én őt, de el sem enged az életéből... Mintha lenne egy vékony szál köztünk, amit képtelenség elvágni, pedig én is próbáltam.
2013. nov. 27. 07:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene elvágni azt a bizonyos szálat, ha egyszer szeretitek egymást?Nyilván ő is szeret, csak talán nem úgy mutatja ki, ahogy te szeretnéd.

Amúgy elmondtad neki ezeket az érzéseidet?Ha nem, akkor lehet hogy jó lenne megmondani, amíg nem késő.

2013. nov. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
47%

Vagy rájön, és akkor boldogok lesztek, vagy nem, és megtanultok mással boldogan élni. Én 23 évesen ismertem meg a lelkitársam, 1 évet sem voltunk együtt - szóval egy hagyományos kapcsolatban ez semmi. Szakítottunk. Ő megnősült, elvált, újra lett egy párja, én néhány év múlva megismertem a páromat, de még 12 évvel a szakításunk után is hatalmasakat szeretkeztünk, veszekedtünk, kibékültünk. MINDIG jelen voltunk egymás életében (egyetlen másik exszel sem tartottuk a kapcsolatot).

Majd a 2. felesége terhes lett, még akkor is csalta (akkor még nem volt a felesége, később vette el), mikor én végre elhatároztam, h elengedem, kértem, h hagyjon... Ennek jutalmaként (rá 3-4 hónapra) várandós lettem a jelenlegi páromtól (akivel 8,5 éve vagyunk együtt), januárra várjuk az első gyermekünket, decemberben összeházasodunk. Közben a lelki társam fia megszületett, utána teljesen más aspektusban újból beszélgettünk, de már nem találkoztunk, a fotókon megdöbbenve tapasztaltam, h mennyire hasonlít rám a felesége, gyermeke anyja. Mikor ezzel szembesítettem, összevesztünk, azóta nem beszélünk. Fájdalmam nincs, minden egyes porcikámmal a lányom érkezésére koncentrálok.

35/N

2013. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!