Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Más is észrevette, hogy férfi...

Más is észrevette, hogy férfi testben könnyebb a meditáció meg a remete életmód felé fordulni, mint nőként? Aki meg akar világosodni az mind férfi testbe születik, mert tisztában ezzel?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Én gondoltam már arra, hogy lehet, hogy pont a nőknek könnyebb, mert a nők között több olyan van, akiből pl. szinte teljesen hiányzik a szexuális vágy, az önmegtartóztatás így sokkal könnyebb lehet, nem vonja el ilyesmi a figyelmüket.
2021. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát az a nő akiből teljesen hiányzik a szexuális vágy, azt aszexuálisnak hívjuk. Szóval nem a normál kategóriába tartozik.
2021. okt. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Annyit tudok, hogy a nők nagyobb arányban képviselik a biszexualitást és kevesebb maszturbál mint kan. De összviszonylatban az aszexualitás egy elég ritka jelenség.
2021. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

Hamis állítás az, hogy ez észrevehető.

Ezt csak az állíthatja hitelt érdemlően, aki mindkét lehetőséget kipróbálta, azaz meditált már férfiként is és nőként is.

Aki ilyet állít, szememben hazug alak.

2021. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én meg pont hogy azt hallottam (és a tapasztalat is ez), hogy a nők lelki felépítésük miatt, meg amiatt, hogy kevésbé racionális, inkább lelki, érzelmi beállítottságúak, fogékonyabbak a spirituális dolgok, megélések iránt.
ápr. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!