Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy valaki azért...

Lehetséges, hogy valaki azért vonzódik egy bizonyos régi korhoz, mert előző életében akkor élt vagy ez nem így működik?

Figyelt kérdés
Én például közel érzem magamhoz az 1800-as éveket, magát az épületeket, az akkori járműveket, az emberek öltözködését, a klasszikus zenét, a magázódást stb.

2021. okt. 21. 17:41
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem így működik, nem pont ezért vonzódik az ember más korszakokhoz, de ettől függetlenül ha a reinkarnációt valósnak tekinted, teljesen biztos, hogy a lelked abban a korban is testet öltött pár alkalommal. De a lélek nem emlékszik, az a megtestesülés sajátossága. A vonzalom okát a jelenlegi személyiségedben kell keresni, vagy bonyolultabb esetben a tudattalan elmében. Azon érdemes elgondolkodni ilyen esetben, milyen értékeket, ideálokat képvisel számodra a kor, amik vonzóvá teszik. Valószínű, hogy ezek az értékek, ideálok a fontosak, a korszak csak képviseli, megtestesíti ezeket-ha a valóságban nem is, de számodra mindenképpen. Ha ez így van az esetedben, akkor más dolgokhoz is fogsz vonzódni, amik ezeket a tulajdonságokat hordozzák.
2021. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet benne valami.

Van egy ismerősöm, aki szerintem biztosan vadnyugati indián volt előző életében. 😀 Még ő is ezt mondja saját magáról, pedig nem hisz ezekben az ezoterikus dolgokban.

2021. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de én inkább az első válaszolóval értek egyet.
2021. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha én "vonzódom" a dinoszauruszok, őshüllők korához, akkor előző életemben dinó voltam? 🙂
2021. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Lehet, de valószínűbb hogy neked az akkori idők vívmányai jobban megfelelnének.
2021. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Reinkarnációs utaztatáson volt szerencsém több, korábbi életembe is bepillantani. Sok szempontból azért vonzanak engemet is bizonyos korok, mert akkortájt többre vittem, mint most. Most sem panaszkodhatom, de sok szempontból jobb volt évszázadokkal korábban.
2021. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!