Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudósok megtalálták az öngyilk...

Tudósok megtalálták az öngyilkosságot okozó gént, vagyis az öngyilkossági hajlam genetikusan öröklődhet. Kérdem én akkor még sincs szabad akarat, karma, istenné változtató megvilágosodás, csupán programozott biológiai robot az ember?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ha Indiában a páriák nem akarnának mindenáron életben maradni és nem tisztítanák egy szál ágyékkötőben a városi szennyvízcsatornákakt, élnéptelednének az indiai nagyvárosk.

Mi szerinted hülyeségük, az menti meg sok ember életét.

2023. jan. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

attól még nem lesz normális az életük és az sem hogy ok így is életben akarnak maradni, miközben tudjak hogy más meg dőzsöl a luxusban…

Ez is bizonyítja hogy mennyire irányítva van minden, ha mindenki gazdag lenne senki nem lenne hajlandó az alja munkára és akkor valóban osszeomlana a világ…

2023. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sőt én saját magamat is hülyének tartom amiért meg nem tettem meg, miközben hosszu évek óta kínoznak betegségek, tudom hogy az öngyilkosság lenne a logikus, normális lépés és ezt sokan meg is teszik, én meg csak vergődök évek óta és gyáva vagyok megtenni amiért csak még inkább utálom magam
2023. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"akkor még sincs szabad akarat"

Szabad akaratod csak abban van, amiben döntési jogosultságod is.

Nincs szabad akaratod születésed előtt meghatároztt hajszinedről pl.

2023. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!