Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A háború az a liberális...

A háború az a liberális erkölcstelenség karmikus reakciója a nyugati társadalom számára, mely a spirituális törvények áthágása idézett elő?

Figyelt kérdés

Minap családi ebédnél Apáca nagyanyám vázolta ezt az elméletet. Elöljáróban annyi, hogy nagyon képzett tudományosan és bölcs is egyben. "Fényeske" a neve a rendben. Az elnevezés onnan ered, hogy "fényt" gyújt meglátásaival az emberek elméjében. Ezt hétköznapi nyelven úgy fogalmazhatnám meg, hogy olyan aspektusokat is meglát egy helyzetben, amiket csak kevesen. Ezt csak azért mondtam el, hogy képet kapjatok őróla.



Fényeske analógiát talált Szodoma és Gomora bibliai története és a jelenlegi nyugati társadalom korlátlan, önmagát ünneplő hedonizmusában. Nem szeretném kifejteni, hogy mik azok amik alapján magára ismerhet a mai társadalomi lobbik, rétegek, mert nem szeretném a lelküket bántani azzal hogy emlékeztetem őket a spirituális Teremtő előtti mihaszna, nihillista életükre. Szerintem magukra ismernek ezzel. Szodoma és Gomora pusztulásanagyon nagyban hasonlított egy mai atombomba pusztításához. Nemrég mondta egy Elnök, hogy élesítette fegyverét. Milyen érdekes párhuzam az is, hogy az Úr milyen irónikus formákban jöhet el értünk. A vég óráját senki sem tudja. Ne ítélj hogy ne ítéltess!


1Fizikus



2022. febr. 28. 16:14
A kérdező szavazást indított:
Még nem gondoltam erre
Igen, látom a párhuzamot
Magam is gondoltam erre
Lehetségesnek tartom
21 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
kerdezo, jol vagy? gyogyszereidet ma bevetted?
2022. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint nagyanyád egy notorikus gyujtogato. Te természetesen a nagyanyádra nagy szeretettel, tisztelettel gondolsz. Ez természetes, de a szüzességi fogadalmát az összes szülése elött kellett volna letennie.
2022. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
No és mik a keleti háborúk?
2022. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 KomradeKat válasza:
55%

"Elöljáróban annyi, hogy nagyon képzett tudományosan és bölcs is egyben."


A valóban képzett, nem lenne apáca.

Az égvilágon semmi összefüggés nincs a háborúk és a spiritualitás között, mondván az utóbbi nélkülöz bármiféle valóságalapot.

2022. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Aha. Mesélj még.
2022. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
80%
miért nincs olyan opció, hogy "LOL, nincs igazad"? mert mindenki arra voksolna?
2022. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Deff ***** válasza:
75%

Miért csak téged megerősítő válasz lehetőségek vannak? Ez így komolytalan.


A többi meg szerintem csak szenteskedés és nagyon bigott gondolkodás mód. Az emberiség régebben se volt jobb , igazán nem nagyon változtunk. Igazából azt lehetne mondani hogy ma mondjuk talán jobb picit a helyzet sok területen alapvetően elfogadóbbak a társadalmak könnyebb boldogan megélni önmagunkat.

2022. márc. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Még ezt is fogjátok ránk. 🙄

Hülye szektások.

2022. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Shaddark ***** válasza:
95%

Egyetértenék - ha régebben nem lett volna SOKKAL rosszabb minden.

A világ kifejezetten jó irányba fejlődik. Persze, akinek nem halt meg a 12 gyermekéből 9 az nem érti ezt meg, de régen ez volt az elfogadott és normális. Ezért másképpen álltak az emberek mindenhez.


A történelem gyakorlatilag a felső 10% történelme - a többi ember szolgaként élt, ahol született ott hajnaltól estig ledolgozta a napot és ennyi jutott neki. És nem volt semmi esélye másra. Ha csúnyán nézett a helyi papra mert rossz napja volt elégették máglyán.

Az emberek 90%-a öntudatlan gépként élte le az életét.

A felső 10% meg néha lemészároltatta őket hogy a történet írók a "dicsőséges" vagy "hódító" előtagot írják a nevük elé.

A lelki segítőjük heteken át kínozta őket a pincében, aztán meggyújtotta a köztéren - a mihez tartás miatt.


A mai korhoz képest a régi szodoma 30000* volt...


Persze, van a mai korban is sok hiba, de azért sokat és gyorsan fejlődtünk. A nőket a legtöbb helyen már nem "asszonyi állat"nak hanem nőnek hívjuk ami szerintem pl. nagy dolog.

Vannak még teendők ezzel a témával is is a statisztikák szerint, persze. De eljutottunk ide.

Aki munkaképtelen, vagy hátránnyal születik nem hal éhen mint régen - vannak segélyek, szociális háló sok országban. Ez régen nem volt. Tudom, volt falu bolondja - ha bevállalta valaki az túlélhette...

MINDEN sokkal jobb mint régen. Persze, sok - sok hiba van a mostani rendszerekben, én magam sok ezer oldalas tanulmányt írhatnék róla szerintem mit csinál ma rosszul az emberiség - de a régihez képest ez az állapot egy áldás.

2022. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Sötétke és a kamufizikus esti meséjét olvadhatták.
2022. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!