Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem? Eddig teljese...

Mit kéne tennem? Eddig teljesen jó volt a kapcsolatom a szüleimmel (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nevelőapummal és anyukámmal élek,mert az igazi apám enyhén szólva nem normális. Nagyon gyors hangulatingadozásai vannak,fizikailag is bántott amikor 1 évig nála laktam. Anyukámmal 2 nap alatt elromlott a kapcsolatom,pedig mindig mindent megbeszéltünk és számíthattunk egymásra. Legtöbbször mindent megcsináltam amit kértek. Viszont tegnapelőtt ki kellett cserélnem a telefonom az övével,mert ami nálam volt azt nem tudtam volna használni az online oktatáshoz. Természetesen nem töröltem le semmit,bíztam benne hogy mivel 1 hónap és 17 leszek,már nem kutakodik a magánéletemben. Meglátott pár 'olyan' képet,és egy videót, amit a páromnak küldtem még régebben (lassan két éve együtt vagyunk) és ő ugye erősen vallásos,ez szembemegy az erkölcsi elveivel. Bár ő 14 évesen már dohányzott és 30 évesekkel volt együtt,de miutàn ezt a pár intim képet meglátta teljesen elborult az agya. Azóta nem szól hozzám, csak ha éppen undorítónak,vagy betegelméjűnek akar hívni,elvileg depresszióba esett miattam és már egyáltalàn nem beszélünk. Lehet velem van a baj,de nem igazán értem,hiszen nem random embernek küldtem. Esetleg van valami megoldás amivel megjavíthatom a kapcsolatunkat? Beszélni nem lehet vele,folyamatosan csak szid és már ígyis eléggé bűntudatom van,csak a barátaim és a párom nyugtat meg hogy elvileg nem velem van a baj.. Már arra is gondoltam hogy lehet a vérszerinti apàmtól örököltem valamit és tényleg baj van velem agyilag,és lehet tényleg undorító vagyok ahogy ő mondja.. egész nap csak mardos a bűntudat,hiszen úgy állítja be mintha embert öltem volna vagy ilyesmi..valakinek van ötlete mit csinálhatnék?Vagy tényleg velem van a baj?

2021. jan. 4. 21:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%

Hagyd hogy lenyugodjon...

Nem szèp töle hogy igy beszèl ròlad/veled. Èn sem voltam egyszerü eset kamaszkènt de sose beszèlt igy velem az anyàm. Ha igazàn szeret tèged, le fog nyugodni, beszèljètek meg hoggadtan.


Viszont azt nem tartom jò ötletnek hogy intim dolgokat küldj a baràtodnak vagy bàrkinek. Kèpzeld el ha szakítanàtok ès körbe küldi... èn ilyet sose mertem tenni! Nem is gondoltam rà mondjuk...

2021. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
35%

Ha anyád vallásos és te meg nem, semmi köze hozzá ahhoz, hogy te vallásos vagy-e és követed-e..

Megszült téged pedig a vallásosak mint apácák nem engedhetik, hogy odajussanak. Ennyi erővel.

2021. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
#1-nek:Igazából mivel nagyon messze élünk egymástól,ezért úgymond valamivel kompenzálni szerettük volna az együttlétet,de ez amúgy is csak egyszeri eset volt. Nyilván azért küldtem el mert megbízom benne annyira,hogyha szakítanánk is nem küldözgetnénk senkinek ilyeneket bosszúból. És nem tudom,még mindig nem érzem úgy mintha életbevàgóan rossz dolgot csináltam volna,viszont ki szeretnék vele békülni:( nem hiszem hogy le fog nyugodni,ha én nem teszek semmit
2021. jan. 4. 22:08
 4/44 anonim ***** válasza:
67%
Nem szep, hogy kutakodik, de egy jotanacs: 16 evesen szerintem ne küldj a “párodnak” te olyan kepeket. En is ki lennek akadva, ha a kiskorú gyerekemről ez derülne ki. Utana meg hozzam jönnél sirni.
2021. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
61%
(miután szakitotok, es szétküldi. nem egy ilyet hallottunk mar)
2021. jan. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
64%

Minden csoda három napig tart. Várd ki, viseld el, mire földolgozza ezt. Amúgy lehetett volna több eszed. Kompromittáló képet vagy külön adathordozóra mentsél, amit elzárva tartasz és más a létezéséről sem tud, vagy számítógépen sokadik alkönyvtár alatt semleges nevű alkönyvtárban.

És teljesen igaza van azoknak is, akik írták, hogy amiatt is butaság volt ilyet küldeni, mert szakítás után visszaélhet vele a párod. Persze, te tudod, hogy ő nem ilyen.... persze.... ha mindenki előre tudná a párjáról, hogy képes ilyet tenni, egy nő se kerülne kellemetlen helyzetbe ilyen miatt. Pedig sokan pórul jártak már, és fognak is még, ha csak a saját kárukon képesek tanulni.

2021. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
58%
Én sem tartom helyesnek az ilyen jellegű képek küldeset. Ellopjak a telodat, bosszúból az exed korbekuldi.. Ebből csak a baj van. Majd megemeszti. De nem volt jó cselekedet, ne csodald, h kiakadt.
2021. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
24%

Akik minden kommentet lepontoznak, azok mit gondolnak?

Igen, jo, hogy a 16 eves gyerekem a nagy parjanak rib@.nckodik? 😃👍🏿

2021. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy olyan helyen kellett volna tárolnom ahol nem veheti észre. Viszont nem tudom, eszembe se jutott eddig olyan hogy továbbküldené vagy ilyesmi. Egyidősek vagyunk,és ő suliba jár és dolgozik egyszerre hogy minél hamarabb összeköltözhessünk,ráadásul még képes leutazni is az ország másik végébe értem,pedig őszintén szólva ezt nem érdemelném meg. Ha az érzései el is múlnának,ő nem tenne ilyet. De itt nem is ez a kérdés,csak helyre szeretném hozni a kapcsolatom a szüleimmel. Valószínűleg akkor tényleg igaza volt,ha itt is mindenki így vélekedik erről,viszont akkor hogyan kérjek tőle bocsánatot? Valószínűleg mindig ilyen 'undorító' leszek a szemében.
2021. jan. 4. 23:24
 10/44 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne bocsanatot kérj, mert a te dolgod az, hogy mit csinalsz. Inkabb azt mondd el, amit ide leírtál. Hogy komolyan gondolod a fiuval, nala biztonságban vannak a kepek stb. Gondolom anyukad is ettol aggódik, hogy majd körbejár a képed. De azert hozza kell tenni, hogy az osszes veled egykorú aki kapcsolatban van(de meg idősebbek is) mindig igy vélekednek hogy aaa o nem tenne stb. De megis mindig megtörténik, szoval azert okosan a továbbiakban.
2021. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!