Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a karmában, és hogy...

Hisztek a karmában, és hogy mindenki visszakapja azt amit másoknak adott?

Figyelt kérdés

2022. márc. 17. 16:13
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
86%
Szeretnék...de nem hiszek. Az élet nem ilyen törvények mentén működik, mint a népmesékben...
2022. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2022. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%
EZ nem így működik. Hiába is kívánsz rosszat annak, aki megcsalt. vigyázz, a végén még visszaszáll rád a rossz kívánság.
2022. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
90%
Szeretnék benne hinni, de a gyakorlat azt mutatja, hogy van akinek bőven lenne mit visszakapni, és mégis él mint Marci Hevesen.
2022. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem, szerintem ez a lelki szegények önámító élethazugsága.
2022. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
70%

Én határozottan.

Volt egy exem aki nemcsak megcsalt, de valami sokkal csúnyábbat is tett mert egy srác beetette. A konkrét esetet nem írnám le, de legyen elég annyi hogy egy épp elméjű nő akkor sem tenne ilyet ha nagyon szerelmes. Összejöttek utánnam, de úgy hallom a srác csak azzal nem csalja meg aki nem hajlandó szétteni neki a lábát a lány pedig kényszeresen tűri...

Én pedig a szakítás után összejöttem egy csodálatos lánnyal, akinél nem is gondoltam hogy lenne valaha esélyem. Ha ez nem karma akkor nem tudom mi

2022. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt már exem aki teljesen ugyanazt visszakapta, alig élte tul lelkileg. Es akkor értette meg, vagy érezte át, és kért tőlem bocsánatot, az miatt, amit velem tett.


De az altalános tapasztalataim szerint mindenki ugyanazt csinálja es ugyanazt váltja ki minden kapcsolatában amit addig.


Pl beteges féltékeny exem folyamat terrorizált. Otthagytam.

Erre ugyanugy terrorizálja a kovetkező partnereit is. Mindenki otthagyja.


Soha nem tanul.magányosan fog meghalni is.



Masik exem ölelés szeretet érintes fóbiás. Es a saját párjai mellett talonokat tart fent. Minden kapcsolatában minden nőjétől elvárja a szinte különalvást is, es minden nője mellett folyamatosan tartja a talonjait és ápol kapcsolatokat más neműekkel.


A bnői egyik sem tud benne bízni, egyik masik jol bírja az érintesfóbiát, valakik meg nem.


Sorra hagyják ott őt is.

Már 43(fitt helyes gazdag pedig), de se gyereke se kutyája se macskája, manapság mar idos nőkkel tart csak szexkapcsolatokat. Egy normalis kapcsolata sincs. Nem is lesz.


Van agresszív bántalmazó exem. Ő sem fogja magát vissza egy nő mellett sem.


Meg sorolhatnám.


Folyamatosan résztvétet érzek azok iránt a nők iránt, akik az exeimmel kezdenek.

2022. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

*a 43 évesnél a barátnőit ugy ertettem hogy egymás után a baránői.

Szerelem járás kötődés. De ez mellett talonok sorba.

2022. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
66%
Nem létezik semmilyen felsőbbrendű igazságszolgáltatás. Ha megszívtam akkor megszívtam, nem fogja érdekelni az atya Úristent sem, az Univerzumot se a kicsi lelkem bánata. Ez van, el kell fogadnia mindenkinek. Nyilván kézenfekvő szellemi mankó ilyesmibe kapaszkodni, de a világ sajnos nem így működik.
2022. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
39%
Csak annak kell megfizetni a tettei árát, aki ráébred azok helytelenségére. Minél erősebb a bűntudatod, annál jobban megbűnhődsz. Aki nem érez bűntudatot, azt nem éri következmény.
2022. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!