Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm 2 év után. Most tudtam meg hogy a volt pasijával látták mászkálni. Bármit megtennék hogy visszakapjam. Mit tehetnék? 44F

Figyelt kérdés
Tudom hogy van köztünk korkülönbség ő 27N. És az is igaz hogy az exe fiatalabb nálam izmosabb, sportosabb. De én semvagyok elhanyagolt. Teljesen magamalatt vagyok. Nagyon szeretem és fájhogy ez történt.
2019. febr. 7. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod visszakapni. Egy ferfi meg sosem megy le kutyaba.
2019. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan az ami 2 napja kiírogatsz?35 az exe ugye?
2019. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt most írom ki először. Az ex 31.
2019. febr. 7. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel hogy visszaszerzed.Közben tudod hogy nem téged akar ráadásul idő kérdése és megint lelép.Így is megfelelne?Ugye hogy nem.Hagyd a fenébe.Tudom hogy nem könnyű de 2év még nem olyan sok.Legközelebb a saját korosztályodban keress mert szerintem ott kevesebb eséllyel jársz így.A kutyás dolog is igaz.
2019. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bocsi,gyakori eset lehet ez.Aki menni akar azt hagyni kell.Nem hiszem,hogy azért dobott mert izmosabb,sportosabb.Hacsak nem sokat híztál mióta összejöttetek.
2019. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyott el? Milyen volt a kapcsolatotok? Amúgy meg tarts ki mellette úgy,hogy bèkén hagyod,tàmogasd a döntèsét,legyèl bölcs,de éreztesd valahogy vele,hogy mindig mindenben szàmíthat rád.
2019. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 4# es véleményét. Teljesen igaz amit írt.
2019. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 D. Brasco ***** válasza:
85%
Mit tehetnél??Mondjuk viselkedj az életkorodnak megfelelően és nem úgy mint egy idétlen tini aki feltétlenül bohócot akar csinalni magából!
2019. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem érdemes ilyen nagy korkülönbséges kapcsolatokba belemenni, mert egy idő után úgyis kiütközik a különbség - leginkább a fiatalabb fél rovására... persze, hogy rájön, hogy a "majdnem apukám lehetne" csávó a biológia miatt már nem olyan fitt, nem olyan életerős, mint ő... persze az idősebbnek jó, mert ott a friss fincsi fiatal test. Aztán meg az idősebbnek szívás, ha azt hiszi, örökre megfogta, a fiatalabb meg dobbant.


Így jártál. Inkább keress korban jobban hozzád illőt.

2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Legyen már tartásod 44 évesen cseszdmeg.

Köpj utána egyet és szard le.

Legyél férfi , ne egy nyafogós sexxfej.

2019. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!