Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » 3 hónapja nincs kommunikáció...

3 hónapja nincs kommunikáció köztem és az ikerlángom között. Mivel tudom enyhíteni az űrt, amit a hiánya okoz?

Figyelt kérdés
Ő kapcsolatban van, januárban összevesztünk és letiltott, egyre kevesebb az energiám, múlt hónapban egyszerre betegedtünk le, most egyszerre lettünk covidosak, már űr tátong bennem. Meditáció vagy kérjek valami jelet? Kérem olyanok válaszoljanak csak, akik hiszik, hogy létezik ilyen kapcsolódás és tudják mit jelent amikor nincs kommunikáció a két fél között.

2022. márc. 25. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is voltam hasonló helyzetben, szerencsére mi nem vesztünk nagyon össze és hamar kibékültünk, de máig biztos vagyok benne, hogy ez a rendszeres meditációmnak és csakra-tisztításomnak köszönhető. Neked is csak ezt tudom ajánlani, kitartás!
2022. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Hiszek benne, hogy van ikerláng. Viszont az ikerlánggal nem lehet így összeveszni, ahogy te leírod. Nem jó hogy nem beszéltek, de nem tesz taccsra, nem égsz ki benne. Lehet, hogy van köztetek valamilyen kapcsolat, de az nem biztos, hogy ikerláng. Ha az lenne, akkor már belátta volna ő is, hogy nem kellett volna így viselkednie, és közeledne vissza feléd.
2022. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ikerláng ≠ Viszonzatlan szerelem
2022. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is van ikerlángom,20 év után mindketten elvàltunk mindketten és három éve elvettem feleségül.

Bármikor összevesztünk, éreztem hogy a lelkem egy része hiányzik.De mindig éreztem hogy ki fogunk bekulni,mert egymás nélkül fél emberek vagyunk. És ez így is történt. Nélküle szépen lassan elsorvadnék. Érdemes harcolni érte,ha tényleg ő az ikerlángod.

2022. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez az utcán összetalálkozós, téged otthagyós sztori? Azt mondtad, hogy együtt szexeltek meg minden.
2022. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van, hogy valakiket nem a közös szokások és a hasonló viselkedés kötnek össze. Ez a legalacsonyabb szintje az emberi kapcsolatoknak.

Gondolj erre.

2022. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Soha ne hagyd,

hogy valaki a mindened legyen mert ha őt elveszíted nem marad semmid...

2022. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem beszél veled és úgy tesz mintha nem is léteznél, az az "ember" nem ér egyetlen könnycseppet sem, meg hogy lebetegítsd magad. Ikerláng nincs, ez csak mese
2023. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!