Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hogy vagytok ezekkel?...

Ti hogy vagytok ezekkel? Hisztek bennük?

Figyelt kérdés

Karma,halál utáni élet,reinkarnáció,holtakkal való komunikáció.

Én a karmában 100%-ban hiszek,halál utáni élet:hát mondjuk 100%,mert valaminek kell lennie és amúgy erre bizonyitékok is vannak,akik már átélték ezt,reinkarnáció: 75%

halottakkal való kommunikáció:tapasztaltam is..

,,A valóéletben a holtak nem szólnak hozzánk.." (Ramiz Karaeski-Ezel) -ezzel egyetértek,viszont hallanak minket.



2013. dec. 13. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben. Azt mondjuk nem tudom, hogy akik kínoznak mikor csap vissza a karma, de hiszek benne, hogy megfizetik az adósságuk a fájdalomért.
2013. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 homo ludensz ***** válasza:
100%
Bizonyára tudod hogy minden dolog akár látható akár nem a kiegyenlítésre törekszik.A karma is.Ahogyan most éled az életed azt nagyon meghatározza az előző életed vagy életeid de a következő életedet is részben most alapozod meg.Képzeld el hogy előnytelen külsővel leszületsz és nehezebb életet élsz mint egy jó külsővel rendelkező bombázó. Előző életedben esetleg te voltál élvonalbeli és lenézted,leszóltad a most hozzád hasonlókat.
2013. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, a halottak nem hallanak minket. Mivel hallanának? A harmadik szemükkel? És ha valamelyik halála előtt megsüketül? Akkor az nem hall? Vagy ha szétrohad a teste? Akkor is hall? És mit hall? Hogyan? Milyen távolságban? És meddig hall? Amíg el nem távozik a lelke?
2013. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindig kell lennie egy arra tévedt hitetlen embernek, aki le'''zi a hivőbb lelkeket!!!Itt is akadt, látom.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát, a 3.-ast felajánlanám zombi eleségnek, pici, bűzös agya

igazi csemege lenne nekik.

2013. dec. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös:

xDxDxD Igazad van,én is :D

3-as:

Akkor szerinted mindenki aki hisz ebben az egy idióta?Gratulálok.

2013. dec. 16. 14:34
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
53%
Mindenki abban hisz amiben akar.Ez így van rendjén.Szabad akarattal lettünk teremtve és ebbe ez is beletartozik.Mellesleg a test anyag,az anyagra vonatkozó törvények vonatkoznak rá.A lélek Isteni eredetű szubsztancia és az más kategória.Lélek nélkül csak jól megkonstruál szervek összessége lennénk esetleg csak ösztön szinten.
2013. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A karmát, mint sorsot is fel lehet fogni! Az élet vissza ad mindent, és ezt szerintem nem csak én tapasztaltam! A halál utáni életet, az örök életet a legtöbb vallás hiszi, ezzel így vagyok én is, de mivel csak hiszem és nincs rá bizonyított tény, nem lehet tudni:) ezért jó a hit, mert ha igazán hiszel, erőt ad és egy idő után nem csak hinni fogsz benne, hanem már tudni, elfogadni fogod:)! A reinkarnációban nem hiszek… ha x tudja mi volt előző életében én miért nem tudom? mikor fogom megtudni? számomra ez érdekes, de ebben nem hiszek! Viszont aki hisz, azt tiszteletben tartom:)! A holtakkal való kommunikáció egyes KERESZTÉNY hívő, tanult, teológiát végzett emberek is azt állítják, azt mondják hogy ezek igenis létező dolgok, mint pl a szellem idézés, asztaltáncoltatás! De ezek mind nagyon veszélyesek, mert az "ördög" -höz(vagy ahogy éppen elnevezzük) van köze! Ezen felül elég érdekes, de félnék kipróbálni! Mellesleg a holtak igenis szólnak emberekhez, hiszen számtalan ember beszámolt arról, hogy megjelent neki Szűz Mária vagy más más szentek is! Azért ilyen keresztény oldalról állok hozzá ehhez a témához, mert ebben biztos vagyok, s tudom, persze (amit nem tudok) lehettek más más jelenések is, ez csak egy példa volt! remélem segítettem:)!!
2014. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as:

,,ha x tudja mi volt előző életében én miért nem tudom? mikor fogom megtudni?''


Vannak recessziós(így kell írni?)hipnózisok,ahol mély transzban elvisznek az elõzõ életedbe.

Én egyszer szívesen kipróbálnám ezt.:)

2014. jan. 1. 18:29
 10/10 anonim válasza:
A keresztény vallás az emberhez szól hozzá, Isten keresi az embert. Erre a jelenségre még a történelemben is találunk utalásokat és nem csak a bibliában! Engem a keresztény vallás pontosan ezért fogott meg, míg az hogy volt-e előző életem azt csak akkor tudom meg ha én annyira megakarom tudni?! Hogy van ez? Mindenkinek a vallását tiszteletben tartom (nekem is van olyan ismerősöm aki ebben hisz, az egyik legjobb barátom) tényleg érdekes lenne, sőt az is és sok kultúra vallja a reinkarnációt, valamint ha engem elvinnének egy ilyenre és meggyőződnék róla, hogy is van ez, akkor biztos átértékelném a magamban kialakított képet, de én ebben (a keresztény hitben) hiszek és azt vallom:)
2014. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!