Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik hisztek a reinkarnációban...

Akik hisztek a reinkarnációban, szerintetek lehet reinkarnálódni másik bolygóra, egy teljesen más élőlénnyé?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges más bolygóra reinkarnálódni.
Nem lehetséges, csak ide a Földre.
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Csak ide a földre, de más élőlényként lehetséges
2022. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off, de hátha valakinek van rá válasza:

Ha csak a Földre reinkarnálódhatunk, akkor mi lesz, ha a Föld elpusztul?

2022. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Akkor az űrbe.
2022. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es: Hát igen én is ezen gondolkodtam. Szerintem máshová is lehetséges.
2022. ápr. 17. 16:57
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
A föld nem fog elpusztulni sohasem. Egy idő után, ha nem vigyázunk rá, számunkra lakhatatlan lesz. Gondoljatok a klímaválságra. Már 2030-ra nagy fordulópontot jósolnak. Akit egy kicsit is érdekel ez a téma ajánlom David Attenborough filmjét.
2022. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
5: Garantáltan el fog pusztulni a Föld. Egyszer. Az viszont valószínű, hogy mint emberiség ezt már nem érjük meg, sőt, lehet, hogy már régen semmilyen élet nem lesz rajta addigra. De a bolygók és csillagok pusztulása teljesen hétköznapi és várható. Eleve az is várható X millió éven belül, hogy a Nap felmondja a szolgálatot. A keringési pályák is módosulnak az idővel, stb. Ezek nem stabil dolgok.
2022. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Bárhová lehetséges. Ezt az inkarnációs tanok is hirdetik.
2022. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SZücsöm ***** válasza:
0%

7 Attól függ melyik tanra gondolsz. De tudtommal a legtöbb a karmához köti a reinkarnálódást valamilyen formában. Ebben az esetben nem lehetséges bárhova, csak olyan helyre, testbe ami "megegyezik" a karmáddal.


Ilyen esetben még a földi élőlények 99,9% a is ki van lőve mint lehetséges "reinkarnációs célpont" nem hogy idegen civilizációk egyedei.


Bár ha van egy messzi galaxis ahol hasonló társadalmi, erkölcsi stb. berendezkedésben élnek valamiféle lények akkor pl karma szempontjából szerintem SOKKAL nagyobb rá az esély hogy valaki ilyen lénynek szülessen mint pl egy Földi kutyának(kivéve ha valaki a "büntető" kasztos lélekvándorlásban hisz).

2022. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én mindenképp pingvin szeretnék lenni.

Ha nem az leszek, akkor átmegyek dark lordba és megsemmisítem az egész körforgást wheel of time módon.

2022. ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!