Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudnám a rossz karmámat...

Hogy tudnám a rossz karmámat teljesen kitisztítani? Újjászülethetek egy másik ember testében?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki meg próbál jó útra térni, akkor azzal a rossz karmáját tudja ellensúlyozni?


Ha mondjuk valaki szervdonor lesz, vért ad, vagy mondjuk vesét, akkor lehetséges, hogy halála után annak a testében fog újjászületni, aki megkapta a szervét? Mondjuk a vesét, vagy aki vérátömlesztést kapott? Akkor a karmája azzal rászáll az adott személyre, vagy mi?



2022. febr. 22. 15:50
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Így lehet tiszta lappal kezdeni 0-ról egy életet? A következő életemben talán boldogabb és tökéletesebb leszek?
2022. febr. 22. 15:54
 2/50 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, hogy leadsz egy vesét, amit majd olyan ember kap meg, aki még nem született meg. Tehát a vesédet egy már élő embernek tudod átadni, akkor hogy reinkarnálódhatnál az ő testében?
2022. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
2: Mert szervdonációnál benne fog élni egy részem. Akkor az valamilyen szinten reinkarnálódás, nem? Lehet a lelkem egy darabkája is belészáll. Szeretném, ha a lelkem egy új testben születne újjá és tiszta lappal kezdhetném az új életemet és lehet hogy következő életemben majd boldogabb, tökéletessebb lennék, hiszen tanulnék az előző életem hibáiból.
2022. febr. 22. 19:40
 4/50 anonim ***** válasza:
88%

3 - Ha ez is reinkarnációnak tekinthető, akkor a haláloddal milliárd irányba reinkarnálódsz. A testedet ugyanis mindenféle baktérium szétrágja, elrohasztja, beépíti önmagába, majd beleolvad a természet további körforgásába.

Nem vagyok szakértője a témának, de úgy tudom, a reinkarnáció esetén elveszíted a korábbi életedben szerzett tudást. Így tehát sajnos lehetetlen, hogy tanulj az előző életed hibáiból.

2022. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
4: Pedig ha nem tanulok az előző életem hibáiból, úgy mi értelme az egésznek? Azt is el fogom felejteni, hogy kik voltak a szüleim?
2022. febr. 22. 19:45
 6/50 anonim ***** válasza:
85%

5 - Alapvetően nem biztos, hogy a legmegfelelőbb személy vagyok a reinkarnáció témakörében való beszélgetésre, ugyanis én nem hiszek benne, hogy bármiféle halál utáni élet, vagy lélekvándorlás létezne, de amit a reinkarnáció hívei hisznek, abban a tudatod a halállal elveszik, tehát nem emlékeznél a szüleidre sem.

Ez egyébként - már ha abból indulunk ki, hogy létezik a reinkarnáció - logikus, hiszen jelenleg sem emlékezel korábbi életeidre, igaz? Sőt, ha megkérdezel más embereket, ők is azt mondanák, hogy nem emlékeznek korábbi életre, vagy abban szerzett tapasztalatokra.

2022. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
6: Én nem emlékszem, de lehet hogy azért, mert ez a legelső életem, így nincs mire visszaemlékezni.
2022. febr. 22. 19:53
 8/50 A kérdező kommentje:
6: Akiknek meg mondjuk ez a sokadik életük, lehet hogy csak részben emlékeznek rá, vagy nagyon is, csak azért nem mondják el, nehogy bolondnak tartsák őket.
2022. febr. 22. 19:55
 9/50 anonim ***** válasza:
83%

7 - Három oka lehet:

1, Nincs reinkarnáció (én ezt az opciót tartom a legvalószínűbbnek)

2, Van reinkarnáció, de minden újjászületéskor elvesznek a tapasztalataid.

3, Van reinkarnáció, és a tapasztalataid is megmaradnak, csak neked ez az első életed. Én ezt tartom egyébként a legvalószínűtlenebbnek, majdnem teljesen kizártnak, ezért írtam korábban, hogy ha más embereket megkérdezel, ők is azt fogják mondani, hogy nem emlékeznek a korábbi életeikre. Nekik is ez lenne az első életük?

2022. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
85%

8 - Az nem valószínű, hogy ők emlékeznének ezekre, csak nem mondják el. Minden megszületett emberre jellemző, hogy pl. meg kell tanulnia az adott nyelvet, meg kell tanulnia járni, meg kell tanulnia a szociális kapcsolatokat, emberekkel való kommunikációt, nonverbális jeleket, stb.

Ha lennének emlékeik, ezeket nem kellene megtanulniuk.

2022. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!