Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mentális betegként mennyire...

Mentális betegként mennyire javasolt a reinkarnációs utazás?

Figyelt kérdés

Van aspergerem, depresszióm, kényszerbetegségem. Instabil vagyok, gyenge az idegrendszerem.

Különösebb oka nincs amiért vissza akarok nézni az előző élete(i)mbe, egyszerűen csak érdekel hogy miért kaptam a betegségeimet eleve (ugye az asperger veleszületett), meg tudni szeretném hogy a mostani anyukám, apukám, párom, főnöknőm, stb) - szóval hogy ők kik voltak nekem előző életembe, milyen szerepet töltöttek be mellettem, meg azt is tudni akarom hogy én ki voltam, milyen öreg a lelkem stb. Na meg hát nagyon kíváncsi is vagyok. Aztán hátha összeszedek valami olyan információt, ami a mostani életemet pozitívan befolyásolja…


Így javasolt ez?


Ha tegyük fel nem javasolt de én mégis mindenképp belevágok akkor mi lehet a legrosszabb ami történhet?


26/n

Szilvi



2022. jún. 23. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Nem! Így 100% tilos
Inkább ellenjavallt, de ha nagyon akarod csináld , olyan nagy gond nem léphet fel
Lehet így is nyugodtan
Így még javasoltabb, mint normal esetbe
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meditációt javasolnám, erősíti a lelked, növeli a szellemi energiákat, és akkor úgyis elvékonyodik a fátyol, és kapsz/kaphatsz korábbi életekből számodra fontos anyagokat.
2022. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan állapotod ami így káros lehetne az elmédre nézve önmagában, de akármennyire is hozzáértő ember segítene ebben, lehet olyan hatással lenne rád, hogy abból maximum valamiféle meditáció tudna kirángatni. Azért nem javaslom, mert a spiritualitás témakörében, ha külön-külön erősítünk fel olyan dolgokat, amelyeket egészben kéne ahhoz hogy elméd befogadhassa rendesen,akkor lehet hogy megzakkannál. Nem vagy gyenge, csak még nem fedezted fel ezt magadban,én inkább a meditációt javasolnám, viszont a meditáció nem azt jelenti, hogy lecsendesíted az elméd,a benned rejlő Istennel kapcsolódsz olyankor. Egyik út sem biztonságos teljesen, ha a saját tempódban mozogsz, akkor baj nem lehet az elméddel kapcsolatban, de maga a meditáció a vágynélküliségben jöhet csak létre. Te választasz mit szeretnél, ezenkívül még sok választható út lehet.
2022. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából, van veszélye. Valószínűleg megrázó élményeket élnél át újra, egy férfi elmondása alapján. Azt mondta, hogy amióta részt vett ebben, azóta minden nap emlékszik a durva dolgokra, de ha képes vagy együtt élni azzal, amit majd látsz, az a te döntésed.
2022. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hiába nem tudjuk mi volt az előzőekben.

A véleményem szerint az egy isteni kegyelem, hogy nem emlékszünk rá.

2022. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

4, szerintem meg jó lenne tudni hogy miért kapjuk a szart, aki meg a királyi családba születik az meg remelem Teréz anya volt előző életében es feláldozta magát ah emberiségért hogy most ilyen életet kapott…

Kérdező, nagyon hasonlóak a betegsegeink, engem is érdekelne hogy miért kaptam, de nem biztos hogy jo nekünk egy utaztatás

2022. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

#5 Nem kapod a sz@rt hanem te csinálod magadnak,valahol nem vállaltad a felelősséget ahogy most sem csak kitolod és fröcsögve ujjal mutogatsz az örökléstanra..megérdemled..


Kérdezőnek meg semmiképp nem kéne olyan utakra indulnia ahol találkozhat egykori önmagával mostani édesanyja férjeként...apukája ágyasaként,vagy a jelenlegi párja gyilkosaként,esetleg főnökasszony macskakínzó leszbikus kishúgaként...vagyis 1. teljesen összezavarhat,mert az érzelmi csomagok is kibomlanak ez nem csak egy MOZI... és 46 évesen gumiszobában végezheted ha nem vagy elég érett márpedig nem vagy az,különben nem akarnál utazni...

2..Az a szép a tudattalan tartomány és a tudat közötti kapcsolatban,hogy az Ön/Bizalom állapotában előjön magától ami feldolgozandó...a karma hajt előre találkozásokkal,élethelyzetekkel maguktól felszakadnak azok az emléktárcellák és kibomlik aminek kikell...

2022. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól van szivem, akkor akinek a háborúban meghalt a gyereke, vagy levágták mind a két lábát, vagy az apja egesz gyerekkorában szénné verte, annak mondd azt hogy Jujj te kis piszok hát magadnak csinálod a sz@rt.
2022. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Grimfox ***** válasza:
100%
Ezek közül a problémák közül bármelyiket "triggerelheti" egy utazás, és módszertől függően biztosan fogja is. A kérdés, hogy melyik problémákat, és milyen mértékben aktiválja. Én utaztam szorongásos depressziósként, és utaztattam olyat, akinek meg nem mondom mi baja volt, de elég összetett. És hát egyikünknek sem vált javára, ugyanakkor igen kellemetlen élmény volt nekem, annak, akit utaztattam pedig kihangsúlyozta a problémáit. Ha nem lett volna erre felkészülve előre(ő is ismerte az utaztatás módszerét), akkor idegösszeroppanást kapott volna. Szerintem ezekkel a problémákkal 100% ellenjavallott.
2022. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felesleges. Nem leszel előrébb.
2022. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Úr Isten! Hogy mondhatsz olyat hogy megérdemli amit kapott?! Szégyelld magad hatos! Honnan tudod te hogy ki mit érdemel? Erre nagyon be tudok dühödni, amikor egyesek ezzel elintéznek egy embert! 😡 Főleg hogy fogalma sincs, hogy mit tett előző életében, ha egyáltalán létezik előző élet! De még ha létezik is, akkor is az sokkal bonyolultabb annál, minthogy ítélkezz! Nagyon gonosz vagy!
2022. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!