Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mentális betegként mennyire...

Mentális betegként mennyire javasolt a reinkarnációs utazás?

Figyelt kérdés

Van aspergerem, depresszióm, kényszerbetegségem. Instabil vagyok, gyenge az idegrendszerem.

Különösebb oka nincs amiért vissza akarok nézni az előző élete(i)mbe, egyszerűen csak érdekel hogy miért kaptam a betegségeimet eleve (ugye az asperger veleszületett), meg tudni szeretném hogy a mostani anyukám, apukám, párom, főnöknőm, stb) - szóval hogy ők kik voltak nekem előző életembe, milyen szerepet töltöttek be mellettem, meg azt is tudni akarom hogy én ki voltam, milyen öreg a lelkem stb. Na meg hát nagyon kíváncsi is vagyok. Aztán hátha összeszedek valami olyan információt, ami a mostani életemet pozitívan befolyásolja…


Így javasolt ez?


Ha tegyük fel nem javasolt de én mégis mindenképp belevágok akkor mi lehet a legrosszabb ami történhet?


26/n

Szilvi



2022. jún. 23. 09:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Alapból a mentális betegekre utaznak. Ha megnéz valaki pár szaklapot hogyan működik a hipnózis, amit csak szakember végezhet. Illetve tisztában van vele hogy nap mint nap kerülünk ilyen állapotba naponta többször is, magától is elő kellene jönni ilyen emlékeknek. Reinkarnációs utazásnál még erről sem beszélhetünk. Ellazítják a kuncsaftot, kérdezgetnek tőle „borsos díjakért” aztán amit képzeleg elmondja nagyjából ennyi. Ez meg egy tipikus olyan hely a csoportoknak akik érdeke itt ezt terjesztik. Akinek értelmezés béli, gondolkodás béli gondjai vannak, annak probléma utána nézni és megérteni hogyan működik a hipnózis. És hogy nem az a misztikus dolog aminek Hollywood, illetve egyes lehúzós sarlatánok beállítják. Ez meg tipikus olyan oldal ahol (politika, vallás, üzlet, szoftveripar és hardware) üzletszerűen a különböző érdekek tömegesen veszik hülyére az embereket, és kő keményen nyomatják a mesterséges kérdéseket válaszokat amiket látni kell a népnek. Az internet legnagyobb üzleti modellje, és manipulációs eszköze az átlagembernek beállított influencerek. Gyerekkorban még van értelme ilyesmivel próbálkozni. A károkat nem a feltörő emlékek okozzák, hanem a gátlástalan „terapeuta”, és hipnózis sem kell hozzá. Ki lehet fizetni borsos árakat, meg lehet próbálni, de a képzeletén kívül, illetve hogy be fog képzelni magának hamis dolgokat, senki se várjon valós emlékeket. Ehhez vegyük hozzá azokat az egyéneket akik úgymond a mindennapi valóságról torz képeket alkotnak, és súlyos problémáik vannak a dolgok logikus értelmezésével.
2022. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%
11. No, azt nem tehetné velem meg! Minimum hangfelvétel, kamera és egy tanú!
2022. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!