Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy folyamatosan reinkarnálódó...

Egy folyamatosan reinkarnálódó lélek 2 földi élet között milyen állapotban létezik/mi történik vele?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
31%

Elvileg ninvs atmenet.

Hallottam vmi olyasmi hogy mindenki azert lat fenyt alagut végén mert mar szuletik lefelé..

2022. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
30%
*Marmint halál bekovetkeztekor jon a feny alagut effekt ezt összevetették a szuletéssel
2022. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
68%
Határozottan beszélnek róla hogy a testükön kívül találják magukat. A saját temetését, vagy akit megöltek tudta hova rejtették a holtestet és teljes egészében tudatuknál vannak. Egy reinkarnáció emlékei dokumentumfilmben, és filmrendezőnél aki gyerekként reinkarnálódott ők azt mondták (hogy az isten visszaküldte őket). A gyerek azt mondta hogy egy ajtón küldték át és úgy került a testbe. De volt olyan eset hogy valamelyik könyben olvashattam hogy valami pont felé elkezdett zsugorodni, de a testéből már egy jó ideje kint volt és a temetásét is látta, azt mondták neki ebbe a pontba van az összes tudásod, és akkor kezdett reinkarnálódni. Elég sokan beszélnek külső hatásokról, meg hogy idegen entitások élnek köztünk ezekben a történetekben. Youtubon volt egy film háborús övezetben ahol ilyen dolgokban hisznek. A kutató mesélte hogy hírtelen haltak meg azok feltudnak idézni emlékeket. Akik lassan azok nem emlékeznek semmire. Meg álítólag ilyen történeteket halottam akik átélték arról a fényről hogy valami istenhez fog kapcsolódni, meg hogy fejlődjön azért kell reinkarnálódnia hogy az istenhez felkerülhessen. Gondolatolvasás, telepátia. Könnyen lehet abban a fényben memóriatörlés történik ahogy a testben leszületéskor is. Nagyon sok eset egy éven belüli reinkarnációról beszél a halál után. És minden esetben beszámolókról van szó. Végül is miért lenne fény alagút, begyűjtik a lelkeket? Nekem az jött le hogy a lelkeket begyűjtik, törlik a memóriájukat, maga a leszületésnél is törlődik amiket elmondtak. Erre még ráerősít a Van Allen sugárzási öv, ott vannak olyan fényjelenségek amiket leírtak, és a műholdakra, élőlényekre káros sugárzások. Nagy energiájú részecskék. A pontból B be valahogy mindig el kell jutni. És sokan a kettő között határozottan beszélnek arról hogy ebbe a világba vannak, csak a testükön kívül.
2022. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
80%
1-es, ebben az esetben mi a helyzet azokkal, akiknél a klinikai halál áll be? Ők is beszámoltak valami fényről az alagút végén, de őket visszahozták. Akkor eközben mi történne azzal a terhes nővel, aki éppen akkor szülné meg a gyerekét? Hová tűnik a gyerek? Remélem érthető amit írtam.😀
2022. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:

Ugy kezdtem hogy vannak ilyen elméletek is.

Ha megosztom akkor miert kell lepontozni?



4. Egy szuletendo gyerekbe barmelyik halott beleszállhat ennyi erovel. Azaz ha vkit megmentenek a haláltol akkor nem ő hanem másik szall bele.

2022. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:

Halottam olyan esetekről felnőtteknél hogy kómába esett de amikor visszatért más ember emlékeivel, és más nyelvet beszélt. A kómás illető emlékeivel viszont nem rendelkezett. Meg hogy ez a fény amiről méséltek vonzotta őket mint egy mágnes. De először a testükből kerültek ki. Pozitív energiákkal bombázzák őket, szereteket meg isteneket jelenítenek meg és más vonzó dolgokat. Telepatikus kapcsolatról, és gondolatolvasásról. Szűzmária jelenésnél mesélték a szemtanúk hogy csészealj szerűséget láttak. Akiket elraboltak idegenek azok is memóriatörlés, le tudták őket blokkolni, telepátia, gondolatolvasás (katonaság beszámolója a elismert Pentagonos esetnél). Hollywoodi vezetőrétegbeli propaganda a fényről, meg az ebgedelmeskedj a vezetőidnek, isten létezik az emberiség legnagyobb kizsákmányolóitól. És még lehetne sorolni a tárgyi és humanoid leleteket. Az elitnek is nem kis vaj van a füle mögött. De ezek az egybeesések is már túl sok. Tele van az internet hülyeségekkel, de túl sokan beszélnek külső rosszándékú behatásról. Ha létezik, és mi nem tudjuk hogy működik, attól még akkor másutt nagyon is tudhatják hogyan. És azt is hogyan befolyásolják. És tök különböző egymástól független fórások. Öreg faszi mesélte a Youtubon egy régi archívum, nem olvashatott ilyesmit az interneten. Még internet sem nagyon lehetett akkor. Hogy kapott egy kérdést visszatér a földre vagy a fénybe megy. Meg hogy azt a fényt istenként állították be. A reinkarnációról hogy mutattak neki dolgokat lények az előző életéből. Ködszerű meg, fénylényekről. Ha tovább megy a fény felé akkor már meghal. Ha pár hülye Sci-Fi olvasmány lenne, de túl sok egymástól független forrás. És ez nem valami isten, hanem istent jászanak az emberiséggel jön ki az egészből. Gondoljatok bele ezek az esetek mind ott vannak. És soha senki nem jutott el odáig hogy egy másik világba eljut, visszautazik egy űrhajóval és elmondja a frankót. Vagy földönkívüli lények más világokból elmondanák a frankót. Régi és modern elismert felvételek, és régi leletek pedig tele vannak vele hogy bizonyos lények látogatnak minket. Ennyi ideje nem veszik fel nyíltan az emberekkel a kapcsolatot? Nagyon is van ezeknek az összeesküvés elméleteknek alapjuk, és részben nagyon is van igazságalapjuk. Az önös haszonért az emberben ott tesznek kárt, és ott basszák át ahol lehet, gátlástalan mód és gusztustalan mértékben!


Olvastam tőbb helyen hogy ez a fehér fény egy reinkarnációs (elektromos) csapda aminek a célja hogy megtestesüljenek a lelkek. Ha ilyen van a testet, meg ahol csak lehet ott manipulálják az embereket ahol tudják. A háttérhatalmi elméletekről, a vallási agymosásról nem is beszélve. Nagyon is ezek figyelmeztető, jelek amiről nem csak pár hülye Sci-Fi beszél, meg pár celeb által írt könyv amit nyereségvágy és hírnév ihletett.


Amúgy a fényről a híres tisztitótűz jut az eszembe, a luciferi fény, lucifer (fényhozó, vas) és a Van Allen sugárzási öv összefüggése. A bibliai bűnbeesés története ami a megtestesülést írja le. A rengetek lelet a kigyóistenekről. A Youtubon megtekinthető Humanoids Nasca lelet a szürke apró lények múmiáiról akiknek pikkelyes a bőre. És az érdekes nyújtott koponya. És ez csak egy a sok közül.

2022. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
5-ös, én nem pontoztalak le. 4-es voltam.
2022. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:

Én sem pontoztam senkit.(5. Es 1. vok)

Csak nem tudok ebbe a gyk igazsagtalansagokba belejonni valahogy

2022. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
Alapvetően az egész oldal arról szól hogy különböző üzleti érdekek emberekre sózzák a hülyeségeiket magukat átlagembereknek beállítva. Az egész szavazórendszer is erről szól! Mesterséges kérdéseket írnak ki amire mesterséges érdeklobbik válaszolnak. Egynap alatt tele nyomják a válaszokat meg a szavazatokat, meg ki mennyire hasznos választ ad. Minden kategóriában ez megy ami valami érdeket érint politika, vallás, üzlet, informatika és lehetne sorolni. Ezt ne vegyétek magatokra, mert ez nem a leszavazottokat minősíti!
2022. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
67%
Volt régen egy balesetem, ebben a balesetben míg a testem a földre zuhant, lepergett az addig megélt életem teljes részletességgel, ezáltal újra éltem minden érzést és gondolatot amit megéltem, ugyanakkor ilyenkor véget ér a személyes látásmód és egységben létezünk mindennel, ez annyit jelent hogy amikor lepereg az életünk akkor nem csak a személyes szemszögünkből érzékelünk mint ahogy az életünkben, hanem mindenki szemszögéből akivel kapcsolatba voltunk, így ha valakivel jót tettem akkor megéltem a benne felmerülő kellemes érzéseket is, de ha rosszat tettem azt szintén, így rengeteg felemelő és kellemetlen érzést élünk meg ahogy lepereg az életünk. Az életlepergés azért találó, mert valójában a testem a földre sem zuhant és mindezt megéltem, tehát földi síkon egy fél pillanat alatt, de ugyanakkor egy időtlen pillanat is ez, mert egy életnyi eseményt élünk újra teljes részletességgel. Ebben az állapotban a testről "leválva" semmik vagyunk, anyagtalan jelenlét/figyelem vagyunk, de test nélkül ez a jelenlét nagyon éber, a testtel azonosságban való létezés nagyon korlátozott érzékszervekkel történik. Például ahogy a baleset zajára felém rohantak, éreztem mindenkinek a gondolatait és érzéseit, a rémületüket és izgalmukat, de ez a testen kívüli érzékelés sem egy szemszögből történt hanem mintha mindenből figyelnék, tehát ezen a szinten nagyon nagy egységet élünk meg, ugyanakkor lehetőség van az elkülönültségben ragadni, mivel a testtel való azonosság itt véget ér, és nincs kapcsolat a testtel, tehát nem marad nekünk semmi, csak a megélt élet után egy érzelmi/lelki állapot, ha ezzel kerülünk azonosságba akkor ez az érzelmi állapot egy neki megfelelő minőségű érzelmi környezetbe fog leszületni, egyszerűen nem tud máshová mert azzal az érzelmi közeggel rezonál együtt, így ha ártó életet élt valaki, akkor olyan közegbe fog leszületni és az őt mozgató érzelmi háttér is olyan lesz, de mivel itt sok életnyi háttérről van szó, így az előző életekből származó erények is megjelennek, tehát nem feltétlen lesz végig rossz élete. Tehát a mostani életünk teremti meg a következő életünk alapjait, és minden élet végén ott lesz az életlepergés és egy érzelmi állapotba jutás ezáltal, ami újra és újra belemerül az anyagba, azaz leszületik, míg fel nem ébred a téves azonosságból, hogy ő nem a test, és nem is az érzelmi test ami az anyagi test után fent marad, hanem ő maga az örök jelenlét ami csupán tanú nélküli tanúja ennek a körforgásnak. Ami vagyunk az személytelen, nem ilyen vagy olyan, hanem mindentől független létező, ezáltal túl van a téren és időn, így mondhatjuk rá hogy időtlen és öröklétű. Ami vagyunk abban jön létre a múlandó létezés körforgása, a tér és az idő játéka a sok létforma által. Hasonló ez mint az ember éjszakai álma amikor egy egész álomvilágot álmodik és ott több álomkarakterrel megél egy kalandot. Az álmunkban semmi nem valós, csak a figyelem jelenléte, mégis az álombéli karakterrel élünk meg azonosságot. Az emberi anyagi létünkben a testünkkel élünk meg azonosságot, és ez egy tartósabb állapot mint az álombéli álomtest, itt napról napra van tudatunk és ez egy erős azonosságot hoz létre a testtel, de amikor a test meghal, a figyelem jelenléte marad csak, ami vagy újra az anyagba merül, vagy önmagára ébred. Tehát ami vagyunk az vagy megnyilvánul és akkor van világ és létformákkal való azonosság, vagy önmaga teljében ragyog és nincs megnyilvánulva. Amikor nincs megnyilvánulva akkor csak lét tudomása van az örök üdvben, amiben képes megjelenni a mulandóság. Erre az öröklétű lényünkre ébredni nem egy új dolog, hiszen mindig is ez voltunk, csak időről időre a múlandó létformával való azonosságot éljük.
2022. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!