Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Folyamatosan azt érzem, hogy...

Girlll3 kérdése:

Folyamatosan azt érzem, hogy nem ott és azokkal vagyok, akikkel lenni akarok? Honnan tusjam, mi az utam?

Figyelt kérdés
Nem bírom. Dolgozom, de nem szeretem, nem keresek eleget. Folyton kritizálnak, sehogy sem jó, amit csinálok. Nem lettek onnan barátságok, csak folyton a munka van. Félek delmondani, mert mi lesz, ha nem lesz munkám. Szeretek valakit, de nem vagyok vele, távol van és nem vagyok benne biztos, hogy ő is ezt érzi. Mi alapján tudhatom, hogy a saját utamat jarom? Azt tudom, hogy ő is vonzódik hozzám. Minden nehézség az utamba vetődik, nem tudok boldogságot érezni és ez után a férfi után epekedek. Már nem okoz nagy örömet, ha vásárolok, vele akarok lenni, együtt akarok vele lenni, kimozdulni, programokat szervezni, szexelni, fogni a kezét. Azt érzem, hogy vele dolgom van.

2020. ápr. 30. 19:57
 1/8 anonim válasza:

Mond el neki is mindezt amit ide leirtal.

Ha nem tetszik a munkad, keress mas munkat.

Meditalj,keress egy pszichologust.

Merd az eletedet iranyitani es majd az eleted visszamosolyog rad🙂🙂🙂🙂

2020. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolj olyan dolgokra, amit el szeretnél érni. Nem kell konkrétum, csak nagyvonalakban. Társíts hozzájuk pozitív töltésű érzelmeket.

Ismételd magadban, mint egy mantra, de a töltés legyen mindenképp meg.

Amit még kell tapasztalnod az utadon, az eléd fog kerülni. Meg fogod találni a helyed.

Nekem működött. És csak 3 dolgot ismételgettem. Ház, pénz, nyugi. Lett albérletem, jól fizető állásom, barátnőm. A nyugin még dolgoznom kell, de mindenképp nyugodtabb az életem, mint volt.

2020. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehogy hallgass ilyen baromságokra mint amit a 2-es válaszoló ír. Egyértelmű hogy nem érzed jól magad a környezetedben és emellett hiányzik a párod. Beszéld meg vele és költözz oda hozzá meg keress ott munkát.

Szerintem te is tudod hogy erre vágysz csak félsz meglépni de gondolj bele, ha nem léped meg akkor benne ragadsz ebben a kényelmetlen helyzetben amiben most vagy és csak egyre jobban kikészít majd

2020. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi bajod a 2-es válaszával?

Teljesen igaza van. Így működnek a dolgok

Csak ő irányítja, te meg lehet hogy nem


Lehet hogy te annak adsz energiát, hogy a szomszedod megint beszólt.ez csak egy példa.

2020. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1-es pszichológusnál voltam. Nem kell! Tudom mi hiányzik és semmit se segített a pszichológus.
2020. máj. 1. 15:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. máj. 1. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

#4

Az a bajom a kettes válaszával hogy semmit nem fog vele elérni a kérdező. Persze a pozitív gondolkodás sosem árt de ha csak ül és arra gondol hogy milyen jó lenne ez meg az azzal nem fog változást elérni. Azért tenni kell

2020. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-essel értek egyet
2020. máj. 1. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!