Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy lehet megcsinálni, hogy...

Hogy lehet megcsinálni, hogy valaki többet ne inkarnálódjon?

Figyelt kérdés

Legalábbis a Földre biztos nem...


A megvilágosodástól még elég messze vagyok, szóval van-e bármilyen más alternatív megoldás erre?


2022. aug. 6. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%

Hát ne inkarnálódj.

Valaki kényszerít rá?

2022. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
11%

Miért, mi a bajod a Földel ?


Tiszta gondolat, tiszta szó és tiszta cselekedet, tanulj meg tiszta szívű lenni, ez az alap.

Talán így van esélyed.

2022. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ki tudhatja erre a választ.Talán a hited?
2022. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2

"Mi bajod a Földdel?"

A Földdel semmi bajom, az itt lévő rendszerrel van bajom. Pontosabban: megtaláltam/megtalálom azt, amiért érdemes ez az egész, de mégsincs időm ezekkel foglalkozni, mert a kialakult rendszer, amihez alkalmazkodnom kell hogy életben maradjak, nem hagy erre időt/energiát/lehetőséget.

Magyarul abban a mindennapos körforgásban, amivel életben tartom magam, pont az hiányzik és az esik ki, AMIÉRT életben tartom magam. Akkor meg minek?

2022. aug. 6. 22:36
 5/27 A kérdező kommentje:
Plusz, ami számomra örömet okoz, ahhoz nem kell a fizikai valóság, máshol is meg tudom oldani. Az, hogy itt az anyagi dolgokkal is foglalkozni kell az nekem kényszer.
2022. aug. 6. 22:44
 6/27 Grimfox ***** válasza:
90%
A megvilágosodás az egyetlen megoldás arra, hogy ne szüless meg többször. A Földet pedig nem választod, kényszerűségből születsz ide, mert a karmád nagy része azokhoz az emberekhez, és dolgokhoz köt, amik a Földön vannak. Ha minden olyan karmádat le tudnád dolgozni, ami a Földhöz köt, akkor lehet, hogy nem a Földön reinkarnálódnál. Bár nagyobb az esélye, hogy ez meghozná a megvilágosodást, és egyáltalán nem reinkarnálódnál már többet.
2022. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
96%
A májá számtalan módon képes megkötözni, nehéz felismerni titkos mesterkedéseit. Az élet minden lépésénél újabb fátylat von elénk: ragaszkodást, sóvárgást, vágyakozást, büszkeséget, irigységet, gyűlöletet, mohóságot, nemi ösztönt, hamis megelégedést - ezek mind a májá fátylának formái.
2022. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Tudi333 ***** válasza:
5%
Szerintem akkor tudsz igy, vagy lehet rá esély, ha kivonod magad a "rendszer" alól. Valahol a megvilagosodás is ez. Beletojsz mindenbe, nem hat rád semmi, nem érint meg semmi és akkor értelmét veszti itt lenned. Karma. Mindenki ezt fújja, de ha azt mondom, hogy kapja be a karma, nem érdekel és bármi történik, akkor értelmét veszti az egész. Ez ehy saját teória. Nem próbáltam!!!
2022. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Kettes vagyok!

Tegyél ellene, hogy maradjon időd és energiád rá,mondják nincs lehetetlen csak tehetetlen és ez pontossan így igaz! Változtass és merj nagyot lépni,ha kell,mert a sorsod a te kezedben van és nem máséban, úgy alakítod, ahogy te akarod.

Azt írod, neked kényszer az anyagi dolgokkal foglalkozni, pedig meg kell tanulnod az egyensúlyt ebben is fent tartani, mert most itt vagy fizikai tesben.

Te most tartasz ott gondolkodásban, mint én kb.15 éve,akkoriban nagyon elszakadtam ettől a világtól, már semmi sem érdekelt csak a látomásaim.Az emberi kapcsolatokat, érintkezézeket a minimálisra csökkentettem, menni akartam innen és ugyan ezek a gondolataim voltak, hogy hogyan lehetne lelépni. Eltartott pár évig, mire rájöttem, hogy már nem a lovon ülök, hanem átestem a másik oldalára.

Remélem nem asztrál szexelsz?! mert az egy hatalmas vissza húzó erő is tud lenni.

2022. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell tenned semmit ehhez, sohasem reinkarnálódtál és nem is fogsz. Az előző életedre azért nem emlékszel, mert nem volt olyan. Következő sem lesz.
2022. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!