Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mióta vannak itt azok, akik a...

Mióta vannak itt azok, akik a legrégebb óta itt vannak a Földön? És vajon mióta inkarnálódnak a lelkek ide a Földre?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Az idő csupán illúzió, a másik oldalról nézve nem is feltétlen lienáris, szóval lényegtelen, hogy "mióta" születnek ide.
2020. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted lényegtelen, engem viszont érdekel. Az idő az értelmezés kérdése, mi itt a Földön lineárisnak érzékeljük.
2020. febr. 23. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy sem lehet megmondani pontosan, minden más meg csak találgatás.


Szerintem azóta inkarnálódunk le, mióta létezik a homo faj. Még ha nem is volt tudatos, csak állatias szintű is. Aztán lelki fejlődésének köszönhetően (is) kilépett az állatvilágból és már tudatosabbá vált.

2020. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Mióta van föld
2020. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
S korábban hol voltak? S az előtt hol voltak? Ha azt gondolod valahonnan jöttünk, akkor akik hoztak azokat ki hozta?
2020. febr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 Ezek is fontos kérdések.


#4 Ez nem igaz, mert akkor még nem inkarnálódtak. Az első kérdést úgy értettem, hogy akik a legrégebb óta ide születnek le egyfolytában.

2020. febr. 24. 08:43
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Múltkor néztem.., a legrégebb óta itt levő kb 1650 éve született le elsőre.


Ha jól látom, kb 50 millió éve inkarnálódnak ide emberi formába. És TALÁN 240 millió éve inkarnálódnak, de az ilyen nagy számoknál nagy a torzítási arányom, szóval véletlen se vedd készpénznek.

2020. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Igazából szinte biztosan közelébe sincs. A lényeg hogy több száz millió éve.
2020. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 Ez hogy lehet, ez nagyon kevés szerintem. És hogyan jött ki, hogy pont ennyi? És mi a helyzet azokkal az emlékekkel, amelyek sok ezer vagy akár több százezer évvel ezelőttről szólnak? Vagy akik ilyenekről számolnak be, azok lehet, hogy nem folyamatosan ide születtek le?


Viszont ez a sok millió év az első inkarnációkról az rengeteg. Vajon miféle emberek éltek akkor? És honnan szerzed ezeket az információkat? Azt nyilván tudtam, hogy sokkal régebbi az emberiség, mint amit erről hivatalosan tanítanak, de ez akkor is rengeteg. Most még izgalmasabbá vált a téma.

2020. febr. 25. 09:08
 10/12 anonim válasza:
75%

#6 Ha tudod, hogy akkor még nem inkarnálódtak, akkor nagyjából be tudod határolni, hogy mikor kezdődött, bár ezt bizonyítani is kéne valahogy.

Eddig olyanokat hallottam, hogy vagy halálunkkor vagy pedig az új életünk első néhány évében teljesen elfelejtünk mindent a korábbi életünkről. Amennyiben ez így van, a bizonyítás szinte lehetetlenné válik. Na, most él-e Schrödinger macskája?


Amúgy az ember őseinek levezetése (evolúció) a biológiához tartozik. A leletekből és a rendelkezésünkre álló technológiából elég jó képet kaptunk elődeinkről.

2020. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!