Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetek nő egy másik életemben?

Lehetek nő egy másik életemben?

Figyelt kérdés
Nő akarok lenni. Lehet olyan hogy nőnek születek újjá? És ha igen, ezt mi fogja szabályozni? Én tudom ezt befolyásolni?
2022. aug. 9. 09:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%

A lélek mind a férfi, mind a női minőséget meg akarja tapasztalni, megélni, megérteni, ezért "általában" felváltva születik le a nemekben, de legalábbis törekszik rá hogy az inkarnáció 50-50 %-ban mindkét nemben történjenek.

Szóval esélyes hogy így lesz.


A gyakorlatban azonban sokszor előnyben részesíti a lélek valamely nemet, és törekszik rá hogy az életei többségét abban a nemben töltse.

Ez viszont egyfajta egyensúlytalansághoz vezet, ami egyéb hatásokkal összejátszva okozza a homoszexualitást, és az egyéb, tévesen áthozott irányultságokból adódó "zavarokat".

2022. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, lehet váltani, mert én meg soha többet nem akarok nőnek születni.
2022. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Ha lehet is, az akkori éned semmit nem fog tudni arról, ami előtte történt. Elképzelhető az is, hogy ez az életetek pont az előző ellentéte, de nyilván erről sincs fogalmunk. Szóval lehet reménykedni, de őszintén kérdezem, mi értelme erre számítani? Ebben az életünkben kell azt megtennünk, ami ki van ránk szabva. Hogy ez pozitív vagy negatív élet lesz számunkra, azt nem tudhatjuk. A lelkünknek kell fejlődnie, megtapasztalni különféle élethelyzeteket és ebből kell mindig valamiféle megoldást kreálnia.
2022. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

#2 Hogyhogy mi a baj? Szívesen cserélnék veled.

#3 Megmondom őszintén azért szeretnék nő lenni mert szeretném tudni milyen érzés a női nemi szerv, szeretném megtapasztalni ha már nem nőkhöz nem tudok jutni. Ezért.

2022. aug. 9. 10:25
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már ebben az életben is lehetsz.
2022. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
"Mi az, hogy... nagyon is!"
2022. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
41%
nincs másik élet
2022. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Én egy rendes született nő lennék.

Egyébként van aki tudja azt, hogy előző életében nő volt?

2022. aug. 9. 13:04
 9/41 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, de nem te szabályozod.
2022. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
52%
Transznemu vagy
2022. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!