Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van olyan, hogy egy előző...

Van olyan, hogy egy előző életből ismert valakivel találkozol a mostaniban, de más minőségben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen jelek utalnak erre? Honnan lehet tudni, hogy ti már sok életet leéltetek együtt? Különböző szerepekben.

2022. aug. 16. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

"előző életből ismert"

Előző életedből nincs ismerősöd, mert arra sem emlékszel, hogy volt életed a mostani előtt is.

Tudod, újjászületés előtt iszik a lélek a felejtés italából, kérdésed tehát okafogyott.

2022. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grimfox ***** válasza:
100%
Szinte minden esetben így történik. Akikkel most kapcsolatban vagy, azokkal már korábban is voltál. Csak más felállásban, mert más időpontokban haltatok meg, más karmával jöttetek. Egyszerűen arról lehet felismerni, hogy most, ebben az életben is találkoztok. Minél közelebb álltok most, annál szorosabb volt az előző kapcsolat is.
2022. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

#1 Azért ezt ennyire határozottan nem jelenteném ki. Elég sok dokumentált eset van amikor egy kisgyerek elmondja hol élt mit dolgozott előző életében ,sőt a helyet is meg tudja mutatni...


Ajánlott olvasmány: Müller Péter : Kígyó és Kereszt

2022. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó két választ! A könyvajánlást különösen.
2022. aug. 16. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Elozo eletbeli utazason voltam. Ott az ember “kirugdosta” belolem a gyermekem, es elverezve meghaltam.

Ebben az eletben nem szuletett sajat gyermeke. Osszejottunk, es folyamatosan gyereket akart csinalni, de 40+-osan nem vallaltam be.

2022. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fú, ez elég durva, 5-ös.
2022. aug. 18. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Minél több közös korábbi életetek volt, elvileg annál nagyobbnak kell lenni a harmóniának köztetek, hisz már több életen keresztül "dolgoztok" együtt, így elméletileg a lelkek egyre több dolgot oldottak már fel egymás között, egyre jobban megismerik egymást. Ahol nem oldottátok fel a karmát, ott lehet diszharmónia.
2022. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Érdekes. Diszharmónikus és terhelt kapcsolat.
2022. aug. 28. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha több vonalon is terhelt és nehéz a kapcsolat, akkor szerintem az alábbiak lehetségesek: 1) kevés korábbi találkozás 2) felszínes kapcsolat a korábbi életekben 3) Korábbi életekben - ha sok is volt - nem oldódtak meg a karmatikus dolgok 4) Ugyanaz a karma kísért benneteket életeken át.
2022. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!