Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Bevillannak néha emlékképeim,...

Bevillannak néha emlékképeim, szerintem az előző életemből és azt hiszem, hogy ismert ember voltam, ki lehettem?

Figyelt kérdés
Egy aránylag csinos nő voltam, fiatal koromban az anyámmal éltem egy kis faluban, az apámnak törvénytelen gyerekeként sokat nélkülöztem. Sokáig koldultam, és még a testemet is árultam egy darabig, aztán egyre vagyonosabb emberekhez kerültem közel. Valahol latin Amerikában éltem és végül valami nagy vezető felesége lettem, és sokat szónokoltam nagy tömegek előtt, a szegényeket próbáltam segíteni. Halálom előtt hatalmas fájdalmaim voltak, rákos lettem... :( Tudtok segíteni, valaki?
2013. júl. 17. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Evita Peron. De amúgy kamu a kérdés szerintem.
2013. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
unalom van mi a net másik oldalán, mi kérdező??
2013. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szöveget másolni egy béna trollkodáshoz? Ugyan már, ez nem menő...
2013. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha léteznek következő meg előző életek (persze nem indokolja semmi), akkor is 99,99% a valószínűsége, hogy átlagember voltál előző életedben is.


Milyen érdekes, hogy mindenki híres személy vagy valami érdekes, különleges ember volt előző életében, nem pedig mondjuk paraszt.

2013. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én felismertelek!

Rizsszedő napszámos voltál egy dél-kínai faluban, akit besoroztak a Népi Hadseregbe, és utolsó csicskaként reggelente végigrugdostak a körlet hosszúfolyosóján!

2013. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem tudom ki vagy! Egyszer (én is az előző életemben) felszedtelek téged a sarkon, de a dugás után azért elmesélted nekem a sztoridat. A nevedre nem emlékszem.
2013. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A reinkarnáció hit kérdése, akár a vallás. A tudomány egyelőre nem tud mit kezdeni vele. Konkrétan én sem, de talán ezt is megbocsájtja a világ.
2013. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiskorodban láttál egy filmet bizonyos Evita Peronról. Akkor még nem értetted, csak mostanában jutnak eszedbe részletek belőle.
2013. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Evita Peron. egyébként ajánlom, a film jó, de persze nem hisszük el a mende-mondád.
2013. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!