Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hiszel az újjászületésben...

Hiszel az újjászületésben vagy sem?

Figyelt kérdés

Láttam videót, amik reinkarnációs emlékekről szólnak. Pl gyerekek rajzolnak vagy mesélnek olyat, ami arra utal hogyan éltek előző életükben. Mikor pedig elmennek arra a helyre, amit a gyerek említ bebizonyosodik, hogy sok részlet stimmel.

Mikor a médiumok arról beszélnek, hogy látja az adott személy rokonát és olyan információkat mond, amik megegyeztek a valósággal egykoron. Ez hogyan lehetséges szerintetek? Akkor még ezek szerint nem születtek újjá, hogyha "látja" a médium? Ezekben a műsorokban szó sincs az újjászületésről vagy annak lehetőségéről.

Ti mit gondoltok?



2022. szept. 3. 18:00
 1/10 Darius- ***** válasza:
Igen
2022. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ma is volt ez téma… amíg nincs rá bizonyíték, én személy szerint nem tudok hinni ebben…
2022. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Manócska1 ***** válasza:
100%
a youtuben van videó,ami bizonyíték így én hiszek
2022. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sem megerősíteni, sem cáfolni nem lehet. Én személy szerint több esélyt látok erre, mint hogy mennyországba vagy pokolba jutnánk, vagy hogy a nagy semmi lenne.
2022. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Manócska1 ***** válasza:
2022. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Manócska1 Ezt a videót (is) láttam.

Köszönöm a válaszokat! Hozzám is közelebb áll a reinkarnáció elmélete. A kérdés annak a kapcsán merült fel, hogy a médiumok látják az elhunytat, tehát akkor még nem született újjá.... Ezt ti hogyan képzelitek el, hogy mi az, amit láthat ilyenkor? Ott ült vele szembe az elhunyt rokona és mondta neki, hogy mi volt pl a kedvenc édessége, meg ilyen személyes dolgokat, amit tényleg csak az tud, aki közel állt hozzá, ezért is olyan hihető. Rá érzett pl arra, hogy milyen volt a személyisége, mikor élt.

Azonban ezekben a beszélgetésekben nem hallottam az újjászületés lehetőségéről...

2022. szept. 4. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Jaj hagyjuk már az 2000. ilyen videót… hol a bizonyíték hogy ez mind igaz? Sehol
2022. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manócska1 ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! én is kiváncsi voltam ilyesmire. egyszer adódott egy alkalom,a közelünkbe volt Kiss Kató előadása. aki elhiszi aki nem,de nekem (is) igazakat mondott. azóta még jobban hiszem..
2022. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Sem.
2022. szept. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!