Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megvilágosodtam, már értem...

Megvilágosodtam, már értem miről szól az élet és a világ, azóta mégse tudok mit kezdeni az életemmel, unalmas és üres, és úgy érzem, hogy a hátralévő 30-40 év egy börtön, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 19:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A világ nem változik. Vagy mégis?
2022. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Jobbára a megvilágosodás vallásokon belül értelmezhető, így ha te szerinted ez a megvilágosodás, akkor épp hogy így hozol létre újat.
2022. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem, semmi olyan sugallmazást nem kaptam, hogy bárkit tanítanom, vagy vezetnem kellene, nem is vagyok ilyen típus. Tehát nem mondanám, hogy új vallást hoztam létre, hiszen nagyon sokan vannak, akiknek saját különbejáratú, vallási közösségektől független világnézetük van.
2022. okt. 9. 20:52
 14/26 anonim ***** válasza:
A világ jelenlegi népessége majdnem 8 milliárd. Ebből mindenki szeretetre vágyik. Ha szeretsz, téged is szeretni fognak. Ez ilyen kölcsönös dolog szokott lenni. Szóval kezdj el szeretni.
2022. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 SZücsöm ***** válasza:
62%
10 A tapasztalás nem jár megértéssel.
2022. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert te nem megvilágosodtál, hanem felébredtél!


Szerintem a megvilágosodás egyet jelent a lelki békével, a szemlélődéssel, amikor már nem érint mélyen az anyagi világ.

2022. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
és üresség helyett mindenség van...
2022. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ne keresd ezt. Legyél.

Tudod, hogy önmagunk kell szolgáld. Tedd.

A megvilágosodás a nulladik lépés, most már kezdhetsz rendesen fejlődni. Íme hát.., van benned rengeteg s nem is apró dolog, ami üvölt a változásért. Annyira, hogy ide is kiírod. Tessék.


Az életemben a bennem lévő fényt senkinek sem tudom kiadni, hogy csak akár 1%osan is befogadja. Hasonlóan éreztem. Üresen és rettenetesen boldogan, hogy szolgálhatok, fejlődhetek, de még sem élhetek meg kb semmit se, amit érzem, hogy akarnék, és vagy ami bennem lakozik.


Azóta egyesültek ezek a dolgok bennem. Tudom, hogy eljő a beteljesedés ezekben is, és hiába tapasztalom nap mint nap, amint a legjobb barátom nem akarja abszolút megosztani magát, mert érzem, hogy ez kell neki.


Az élet nem üres számomra már. A sima, "unalmas" dolgok is ugyanúgy az örömteli, egyenlő lét részei a szememben. Az átlag ember veszekedésében is az isteni fejlődést és önvágy kifejezést látom. Megélem a beszélgetést az egyszerű pistabácsival is, nem unalmas többé, csak önmagamon aluli, ami lényegtelenné lett.


Őszintén fogalmam sincs mit írjak.


Csak annyit szeretnék, hogy bízz bennem mikor azt mondom, a megvilágosodás csak a kezdet, és az út elején sose látszik az út, de amikor már mész rajta egy ideje, érzed, hogy nem "üres", "unalmas", hanem út, amin keresztül mész. Bízz magunknak, segítünk neked is, nekem is. Tovább s tovább.


Csak folytasd, testvérem!! :))


Nagyon szeretlek.

2022. okt. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kezd magával egy öreg, magányos, megvilágosodott ember még az élete végéig?"


Trollkodik a gyakorin.


Teljesen életszerű egy megvilágosodott embertől. xD

2022. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Tudod a választ szerintem a kérdésedre!! Biztos vagyok benne! Ne várakozz! 🙂
2022. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!