Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megvilágosodtam, már értem...

Megvilágosodtam, már értem miről szól az élet és a világ, azóta mégse tudok mit kezdeni az életemmel, unalmas és üres, és úgy érzem, hogy a hátralévő 30-40 év egy börtön, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 19:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igazából úgy érzem, hogy a megvilágosodásom/felébredésem/rálátásom előtt voltam tökéletes lelki békében. Csak dolgoztam, hobbiztam, házimunkáztam, olvastam az elmém tisztaságát nem befolyásolta semmi, boldog tudatlanságban éltem. Most úgy érzem a megszerzett tudással csak összezavartam az elmém, és igazából nem találom a lelki nyugalmam.
2022. okt. 10. 22:40
 22/26 anonim ***** válasza:

Akkor nem világosodtál meg. Ez a könyv lehet, hogy tetszene:

Csíkszentmihályi Mihály: Flow – Az áramlat

2022. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszi. Többször szemeztem már vele, de akkor elolvasom majd, meg is van.
2022. okt. 10. 22:53
 24/26 anonim ***** válasza:
36%
Hagyj fel a vallás minden formájával és hódolj meg egyedül énelőttem.
2022. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Mi lenne kérdező, ha végre teljesen leírnád bővebben, hogy mit értesz megvilágosodás alatt? Így eléggé katyvasz, amit leírtál, lehetetlen eligazodni a kérdéseden.
2022. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én meg érek mindenhez, de még így is van hová fejlődnöm, mindig van egy fejlettebb egyén, például nagyapám mindenhez is ért, én meg csak mindenhez.

Te meg csak megvilágosodtál, de azt se tudod mit kezdj vele, most el kéne dönteni, hogy megvilágosodtál, vagy csak nihilista vagy aki szeretni akar.

2022. okt. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!