Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatom meg hogy előző...

Hogy tudhatom meg hogy előző életemben konkrétan hogy haltam meg?

Figyelt kérdés

Érdekel mostanában hogy mi voltam előző életemben ill. ha létezik lélekvándorlás akkor az előző életeim során hogyan haltam meg, betegségben, más keze által, baleset stb.

Gondoltam hogy jósnőt felkeresnék, de csak szélhámosokat ismerek a környékünkön.

A neten nincs valamilyen oldal ahol onlineban egy jósnő válaszolna vagy kártyából kiolvasná?


2023. jan. 10. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy
2023. jan. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De bizony a lélek marad, kisebb-nagyobb változásokkal mivel fejlődik.

Kicsit nehéz, de ha eljutsz odáig hogy felismered vagy másokon elkezded látni hogy mivel küzdenek.

Mindenki máshogy érzékel, valaki meg sehogy, szerintem ez is fejlettség kérdése.

Nincs két egyforma ember, így nincs egyforma karma, se előző élet sem.

2023. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 SZücsöm ***** válasza:
91%

Grimfoxal értek egyet.

Ha a lélek létezik akkor az nem az ego/tudat.

Ergo nincs tudata,énképe tehát nincs se "életfeladat", se fejlettsége se nem fejlődik mert nincs mivel hogyan vagy miben fejlődnie.

2023. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!