Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy érjem el hogy rám gondolj...

Hogy érjem el hogy rám gondoljon hogy akarjon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ehhez létezik egy olyan erős varázslat, hogy jófej vagy és akkor majd az emberek gondolnak rád és akarnak veled időt tölteni.

De nem túl jó jel, hogy ilyen alternatív módokon akarod más akaratát befolyásolni. Egy kicsit olyasmit sugall, hogy kontrollmániás vagy. Ez elriaszthat mindenkit.

Próbáld fejleszteni a személyiségedet.

2023. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Es mit érsz el vele? Rad gondol. Es akkor mi van?
2023. jan. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hiányzom neki vár velem akarjon lenni... szeretem nagyon de csak én emlékszem mi volt előző kepeinkben
2023. jan. 18. 11:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Életünkben. Szóval csak én látom azt ami jön képekben mi volt régen
2023. jan. 18. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
A ti időtök már lejárt
2023. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amugy lejár az idő mint a filmben?a filmben amit láttam ott mielött leszületnek ott az volt hogy 40éves koràig ha nem emlékezik már nem is fog és akkor ujbol meghal..


Ki emlékezik az elöző életeire?szerintem senki..

Pl.emlékdzik vki hogy egy pár voltak csak beléjük ment egy őrült kamionos meghaltak..majd ujbol leszülettek és egy mhelyen összesodorta őket az élet és jött a kattanás olyan mintha ismerném..?! Akkor sem fog emlékezni a balesetre..

2023. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Probàlj a kedvére tenni a „kedvesednek“
2023. jan. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vigyél neki csokit.
2023. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!