Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mondanátok egy példát a karma...

Mondanátok egy példát a karma bizonyítására amit saját szemetekkel bőrötökkel tapasztaltatok vagy megmarad továbra is városi legendaként?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Városi legenda marad
Tudok mondani az életből példát
10 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezek annyira személyes dolgok, hogyha leírnám, azt mondanád, hogy ez semmi.

Másnak semmi, az érintettnek nagyon fontos.

2023. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi életeimben tettem dolgokat jókat is, rosszakat is.

Ez a mostani életem ennek is az eredménye, az új lehetőségek mellett.

Mégis hogyan lehetne ebből neked bármi bizonyíték, vagy tanulság?

2023. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
A szomszédomba van egy srác aki állandóan veri az asszonyt,gyereket és közben sikeres a karierjében. Ő például mit hozott elöző életéböl? Ha létezne karma valahogy megbüntetné, amúgy egy nagyon igazságtalan isten lenne aki karmával büntet mert azt sem tudod miért kell bünhődnöd
2023. febr. 1. 09:36
 4/37 anonim ***** válasza:
0%

Nincs rá bizonyíték

Ha lenne az már világszenzáció lenne

2023. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Csak arra lettem volna kiváncsi hogy láttatok e már bűnhődni valakit a tettei következménye miatt?
2023. febr. 1. 09:38
 6/37 anonim ***** válasza:
85%
A bűnhődés maga a bizonyíték. Okozat nincs ok nélkül.
2023. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
96%

Nekem még ezen az életen belüli karmáról van fiatalabb koromból megmaradt èlményem. Fiatalabb koromban fogszabàlyzóm volt, és egyszer hazafelé egy random idősebb csaj (akit látásból ismertem) bandázott a haverjaival a buszmegállóban. Mikor megálltam én is a buszmegben, köszöntem nekik, és nyomkodtam tovább a telefont. Hallottam hogy beszólogatnak nekem hogy “egyem meg a fogaidat, de szép fogad van”stb. Nekem ez nagyon rosszul esett akkor, kb 14-15 lehettem. Nehezen tudtam a következő napokban túltenni magam ezen. Elteltek az évek és mikor végzős középsulisként ugyanott vàrtam a buszt akkor egyszercsak megjelent ez a csaj, köszöntünk egymásnak és láttam hogy a legelső foga (szemfoga) hiányzik. Rögtön eszembejutott a történet, és kicsit hálás voltam a sorsnak hogy megmutatta nekem, hogy a karma igenis létezik. Nekem már szép fogsorom volt addigra. :)

Egyébként a csaj merő gonoszsàgból bàntott, sose ártottam neki, szóval ez simán rosszindulat volt a részéről, ezekszerint annyira mély rosszindulat hogy még a karma is válaszolt neki rá. Persze én nem adtam vissza neki a bántást, mert úgy gondolom nem az a megoldás, és valahol azt is tudtam hogy ő arra már rég nem emlékszik hogy kigúnyolt, szóval nekem elèg volt a tudat hogy láthattam visszakapta az élettől. Én azóta is nagyon odafigyelek rá hogy ne bántsak meg szándékosan senkit, főleg mások külsőjét nem szoktam degradàlni, mert könnyen vissza tud nyalni az a fagyi.

29N

2023. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
8%

7.

Én meg sok olyant láttam akinek semmi bántódása nem esett a gúnyolódásai után!


Ennyit erről !

2023. febr. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
77%
Sajnálom ha neked ez a tapasztalatod, de szerintem visszakapják mindig, csak van hogy teljesen más formában, és nem ennyire egyértelműen ès van hogy az emberek nem beszélnek milyen gondjaik vannak. Pl. Ismerek olyat aki instán előadja magàt hogy gazdag, stb aztàn hideg házba megy haza minden nap. És igen, ő is bàntott másokat. De azok akiket bántott lehet nem is tudják, hogy milyen szerencsétlen valójában. Néha ezáltal rejtve marad, de az életben mindent visszakapsz. Elég csak arra gondolni hogy valakit pl nem engedsz besorolni, utána te is olyan szituba fogsz keveredni, és igen, fogod tépni a hajad mert téged se engednek majd be. Ez egy primitív példa, de amiről azt hisszük mi sosem kerülhetünk ilyen helyzetbe, na az szinte biztos hogy bekövetkezik velünk is.
2023. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%

Kevés az aki érdemes rá, hogy még azonos életben visszakapja.

A következő élet az általános.

2023. febr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!