Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A vakok és a fogyatékkal élők...

A vakok és a fogyatékkal élők milyen karmát hoztak magukkal?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 10:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
25%
Már hogy milyet? Ha segítessz rajtuk akkor neked jó karmát hoznak. Vagy hogy értetted?
2023. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy mitől lettek fogyatékosok. Mit követtek el "előzö" életükbe
2023. febr. 6. 11:09
 3/49 anonim ***** válasza:
41%
Semmit dehogy. Max a szüleik követtek el valamit de az sem biztos. Mobdjuk mindkettő részeg volt amikor fogant a gyerek vagy már a nagyszülők is testvérek votak... Vagy csak mérgezett volt a környezet nem tudom. De nem ők tehetnek arról hogy így születtek.
2023. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Grimfox ***** válasza:
66%
Ezt nem lehet tudni, és nem is kell tudni ahhoz, hogy az ilyen karmát megszakítsák. Nem azzal kell foglalkozni, hogy mi okozta, hanem azzal, hogy ez az állapot jelenleg mit okoz. Ha az illető szenved tőle, és ebben merül el, akkor nem oldódik fel ez a karmikus kötelék. Ha együtt tud élni vele, és a legtöbbet hozza ki így a helyzetből, esetleg előnyére is fordítja, mint mondjuk a vak zenészek, akkor fel tudja oldani, és nem fog legközelebb ilyen állapottal születni.
2023. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Szóval nem hisztek Isten irgalmasságában hogy halálunk után megbocsált és Jézusban. Hát jó legyen. Akkor elmondok egy imát a lelketekért mert én csak kívancsiságból írtam kia kérdést. Én nem hiszek pont ezek miatt az előzö életben de ha ti így vélekedtek Istenről hogy egy egész életen át büntet valakit elöző élete hibáiért szivetek rajta. Aztán ne gyertek nekem azzal h de a karma büntet mert a karma ha létezik nem az avolucióval fejlödöt ki és valaminek irányítani kitalálnia kellet. Ilyet isten nem talal ki h tegyük fel kinyomtam valakinek a szemét és következő életembe majd nekem is kinyomja valaki. Erre a kérdésre még a nagy New Age mesterek sem tudnak mit mondani. Ennyit a karma elméletről
2023. febr. 6. 11:27
 6/49 anonim ***** válasza:
31%
Én hiszek Istenben mert ő hatalmas és tudom hogy egy nap megjutalmaz azért mert hittem benne mindig is.
2023. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 Grimfox ***** válasza:
78%

A new age-t jobb nem belekeverni a dologba. Annál kevés dolog tett nagyobb rosszat az emberek szellemi életével.

A bibliában is benne van, hogy szemet szemért, fogat fogért. Csak itt ezt nem isten, vagy az ember végzi el, hanem egy törvény, ami mindenkor jelen van.

Miért jobb egy örökkévalóságig bűnhődni egyetlen élet cselekedeteiért a pokolban. Miért igazságosabb az, hogy valaki a legszörnyűbb bűnöket követi el, majd megtér, nagy eséllyel félelemből, és bocsánatért könyörög, meggyón.

Mások hitét alig értve, majd kigúnyolva, lenézve erősíteni a saját hitedet, igazolni azt, és önmagad nem éppen keresztényi cselekedet.

2023. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Ebben a pontban ellent mond magának a Biblia mert ugyan létezik az örök pokol DE Jézus annyira irgalmas és szereti az embert h szeretete nem hagy senkit a pokolra jutni. Grimfoxnak mondom h a pokol amolyan szimbólikus h ne szegjük meg a bibliai parancsolatokat, de aki szó szerint értelmezi a pokolt és a bibliát az tévúton jár szerintem.
2023. febr. 6. 11:44
 9/49 anonim ***** válasza:
67%
Én például azt mondom nem hiszek az előző életekben, de mostanában jobban utánanéztem ezeknek a dolgoknak, és rengeteg előadást, beszélgetést hallgattam. Nem állítom, hogy nem többször jövünk, de egyelőre nem is gogadom el. Én abban hiszek, hogy a lélek mindig él, de ehhez nem kell mindig itt léteznie a fizikai világban. Azt gondolom, hogy azok a lelkek, akik ilyen rendellenességgel születnek, tapasztalatra vágynak. Át akarnak élni olyant, amit egy másik életben nem tudnának. Én lehet, hogy azért mert eddig másképp léteztek, más minőségű életekben, de lehet csak azért, mert ők ezt választották. Ahhoz, hogy a jót vés rosszat is megtapasztalják, nem kell egy egész életet leélniük, ezért születnek ilyenbe. Mindenkinek lesz nehézsége, betegsége, vesztesége. Ezek csak más formában történnek. Tehát inkább úgy gondolom egyszer élünk, de a lélek jelen van örökké, és tapasztal.
2023. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Szimbólikus a pokol mintsem egy valós hely ahol isten örökké kínozná az embereket
2023. febr. 6. 11:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!